hsanya182   2018. 01. 03.

Lélektani rosszfiús dráma, rablók élete néha izgalmas akciókkal tűzdelve. A film első fele nem valami feszes, az egyik rabló a rabláskor túszul ejtett csajjal kezd randizgatni, majd szerelmes lesz belé. Az akciók jók, izgalmasak, sok a beszélgetés, ezért húznám le a filmet, egyszer mindenképp megéri megnézni, jó színészi alakítások, jól felépített film. Az utolsó 30p vérbeli akció, ezért 4*, kitettek a végén magukért...

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Akárki akármit mond Ben Affleck a film világba született. Remekbe szabott forgatókönyv és nagyon izgalmas film, amit mindenkinek ajánlani tudok. Nálam nyerő!

Deku   2017. 07. 17.

Nekem személy szerint nagyon tetszett ez a film. Ben Affleck alakítása remek volt. Nem volt sablonos és túl sem volt játszva az egész. Épp ezért tetszett annyira.

vargaeszter82@freemail.hu   2017. 11. 02.

Jó színésznek tartom Ben Afflecket de ez a film nem igazán ragadott meg. Nincsenek benne fordulatok, néhol már untatott a film. A színészi alakítást sem éreztem hitelesnek, valahogy nem teljes a film.

batukán   2017. 08. 03.

Kerek és hiányérzet nélküli hangulat az, amit ez a fim ad ebben a két órában. Izgalmak, szerelmek, barátság, pénz. Kell ennél több? Nincsenek felesleges képkockák.

A Rotten Tomatoes oldalán 94%-os értékelést kapott 214 kritika alapján.

(Bogi87 )

144 552 617 dolláros bevételt produkált, 37 millió dollárból jött létre.

(Bogi87 )

A film premierjét a Boston Red Sox baseball stadionjában tartották.

(SódóGA )