Sabnock Sanatory   2019. 08. 28.

Ben Affleck talán legjobb rendezése,és legjobb filmje.Hatalmas a történet,olyan emberi,és életszagú.Kitörni csak bűnözőként,nincs más út. Vagy zsaru leszel,vagy gengszter.Affleck ezt ragadja meg,és hozzá az igen belterjes,és mindenre odafigyelő közös... több»

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Akárki akármit mond Ben Affleck a film világba született. Remekbe szabott forgatókönyv és nagyon izgalmas film, amit mindenkinek ajánlani tudok. Nálam nyerő!

Deku   2017. 07. 17.

Nekem személy szerint nagyon tetszett ez a film. Ben Affleck alakítása remek volt. Nem volt sablonos és túl sem volt játszva az egész. Épp ezért tetszett annyira.

hsanya182   2018. 01. 03.

Lélektani rosszfiús dráma, rablók élete néha izgalmas akciókkal tűzdelve. A film első fele nem valami feszes, az egyik rabló a rabláskor túszul ejtett csajjal kezd randizgatni, majd szerelmes lesz belé. Az akciók jók, izgalmasak, sok a beszélgetés, e... több»

harnas1207   2018. 11. 30.

Kerek és izgalmas sztori. Nem csak Ben Affleck, hanem a mellékszerelők is nagyon jók. Kellemes csalódás volt.

vargaeszter82@freemail.hu   2017. 11. 02.

Jó színésznek tartom Ben Afflecket de ez a film nem igazán ragadott meg. Nincsenek benne fordulatok, néhol már untatott a film. A színészi alakítást sem éreztem hitelesnek, valahogy nem teljes a film.

Zoer8993   2017. 05. 29.

Nekem ebben a filmben nyerte el tetszésemet Ben Affleck színészi tehetsége, mivel kiválóan hozta a vártakat. Izgalmas lett a történet és a fordulatokban sem volt szűkmarkú.

A Rotten Tomatoes oldalán 94%-os értékelést kapott 214 kritika alapján.

144 552 617 dolláros bevételt produkált, 37 millió dollárból jött létre.

A film premierjét a Boston Red Sox baseball stadionjában tartották.

(SódóGA)

Rebecca Hall egy interjúban elmondta, a bankrablós jelenetben a maszkok miatt nem tudta, hogy melyik színész kicsoda, és ez eléggé frusztrált a forgatás alatt.

(SódóGA)

A rendező a forgatás előtt kérte Blake Livelyt, hogy költözzön Bostonba, és ismerkedjen a helyszínnel. A színésznő örömmel tett eleget a kérésnek.

(SódóGA)

A film eredeti verziója 4 órás volt, majd Ben Affleck 3 nap alatt rövidítette 2 óra 50 percre. A stúdiónak tetszett a végeredmény, de további 40 perc rövidítést kértek.

(SódóGA)

A rendező, Ben Affleck arra is kényesen ügyelt, hogy a szereplők autentikus bostoni akcentussal beszéljenek.