mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Akárki akármit mond Ben Affleck a film világba született. Remekbe szabott forgatókönyv és nagyon izgalmas film, amit mindenkinek ajánlani tudok. Nálam nyerő!

Deku   2017. 07. 17.

Nekem személy szerint nagyon tetszett ez a film. Ben Affleck alakítása remek volt. Nem volt sablonos és túl sem volt játszva az egész. Épp ezért tetszett annyira.

hsanya182   2018. 01. 03.

Lélektani rosszfiús dráma, rablók élete néha izgalmas akciókkal tűzdelve. A film első fele nem valami feszes, az egyik rabló a rabláskor túszul ejtett csajjal kezd randizgatni, majd szerelmes lesz belé. Az akciók jók, izgalmasak, sok a beszélgetés, ezért húznám le a filmet, egyszer mindenképp megéri megnézni, jó színészi alakítások, jól felépített film. Az utolsó 30p vérbeli akció, ezért 4*, kitettek a végén magukért...

harnas1207   2018. 11. 30.

Kerek és izgalmas sztori. Nem csak Ben Affleck, hanem a mellékszerelők is nagyon jók. Kellemes csalódás volt.

sabnock666   2019. 08. 28.

Ben Affleck talán legjobb rendezése,és legjobb filmje.Hatalmas a történet,olyan emberi,és életszagú.Kitörni csak bűnözőként,nincs más út. Vagy zsaru leszel,vagy gengszter.Affleck ezt ragadja meg,és hozzá az igen belterjes,és mindenre odafigyelő közösséget,ahonnan (szinte)nincs kiút! A film másik eltalált karaktere Jeremy Renner. Mi is az erősebb? A barátság,vagy a kötelék? A vége pedig szinte sohasem happy? Vagy mégis? Erősen,és mindenkinek ajánlott!

A Rotten Tomatoes oldalán 94%-os értékelést kapott 214 kritika alapján.

144 552 617 dolláros bevételt produkált, 37 millió dollárból jött létre.

A film premierjét a Boston Red Sox baseball stadionjában tartották.

(SódóGA)