mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Akárki akármit mond Ben Affleck a film világba született. Remekbe szabott forgatókönyv és nagyon izgalmas film, amit mindenkinek ajánlani tudok. Nálam nyerő!

hsanya182   2018. 01. 03.

Lélektani rosszfiús dráma, rablók élete néha izgalmas akciókkal tűzdelve. A film első fele nem valami feszes, az egyik rabló a rabláskor túszul ejtett csajjal kezd randizgatni, majd szerelmes lesz belé. Az akciók jók, izgalmasak, sok a beszélgetés, ezért húznám le a filmet, egyszer mindenképp megéri megnézni, jó színészi alakítások, jól felépített film. Az utolsó 30p vérbeli akció, ezért 4*, kitettek a végén magukért...

Deku   2017. 07. 17.

Nekem személy szerint nagyon tetszett ez a film. Ben Affleck alakítása remek volt. Nem volt sablonos és túl sem volt játszva az egész. Épp ezért tetszett annyira.

harnas1207   2018. 11. 30.

Kerek és izgalmas sztori. Nem csak Ben Affleck, hanem a mellékszerelők is nagyon jók. Kellemes csalódás volt.

vargaeszter82@freemail.hu   2017. 11. 02.

Jó színésznek tartom Ben Afflecket de ez a film nem igazán ragadott meg. Nincsenek benne fordulatok, néhol már untatott a film. A színészi alakítást sem éreztem hitelesnek, valahogy nem teljes a film.

A Rotten Tomatoes oldalán 94%-os értékelést kapott 214 kritika alapján.

144 552 617 dolláros bevételt produkált, 37 millió dollárból jött létre.

A film premierjét a Boston Red Sox baseball stadionjában tartották.

(SódóGA)