Vélemények: Tolvajok városa (2010)

stomachh   2021. 02. 11.

Nagyon jó, igényes film, a bankrablós részek izgalmasak, a drámai részek elgondolkodtatók. A két műfaj remek elegye, hamar elröppent az a 2 óra. Egyszer biztosan újra fogom nézni.

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Akárki akármit mond Ben Affleck a film világba született. Remekbe szabott forgatókönyv és nagyon izgalmas film, amit mindenkinek ajánlani tudok. Nálam nyerő!

Deku   2017. 07. 17.

Nekem személy szerint nagyon tetszett ez a film. Ben Affleck alakítása remek volt. Nem volt sablonos és túl sem volt játszva az egész. Épp ezért tetszett annyira.

hsanya182   2018. 01. 03.

Lélektani rosszfiús dráma, rablók élete néha izgalmas akciókkal tűzdelve. A film első fele nem valami feszes, az egyik rabló a rabláskor túszul ejtett csajjal kezd randizgatni, majd szerelmes lesz belé. Az akciók jók, izgalmasak, sok a beszélgetés, e... több»

Sabnock Sanatory   2019. 08. 28.

Ben Affleck talán legjobb rendezése és legjobb filmje. Hatalmas a történet, olyan emberi és életszagú. Kitörni csak bűnözőként, nincs más út. Vagy zsaru leszel, vagy gengszter. Affleck ezt ragadja meg, és hozzá az igen belterjes, mindenre odafigyelő ... több»

harnas1207   2018. 11. 30.

Kerek és izgalmas sztori. Nem csak Ben Affleck, hanem a mellékszerelők is nagyon jók. Kellemes csalódás volt.

[email protected]   2017. 11. 02.

Jó színésznek tartom Ben Afflecket de ez a film nem igazán ragadott meg. Nincsenek benne fordulatok, néhol már untatott a film. A színészi alakítást sem éreztem hitelesnek, valahogy nem teljes a film.

Zoer8993   2017. 05. 29.

Nekem ebben a filmben nyerte el tetszésemet Ben Affleck színészi tehetsége, mivel kiválóan hozta a vártakat. Izgalmas lett a történet és a fordulatokban sem volt szűkmarkú.

batukán   2017. 08. 03.

Kerek és hiányérzet nélküli hangulat az, amit ez a fim ad ebben a két órában. Izgalmak, szerelmek, barátság, pénz. Kell ennél több? Nincsenek felesleges képkockák.

Edeske   2016. 05. 23.

Izgalmas, összetett és fordulatokban bővelkedő film, aminek tényleg ötletes, érdekes alapsztorija van. Profin alakít benne Ban Afleck, hozza a karaktert. Nem unatkoztam rajta, érdeklődést fenntartó film.

cinderella   2016. 10. 03.

Alapvetően egész jóra sikeredett, de mégis úgy érzem, hogy valamivel többet ki lehetett volna hozni belőle. Néhány helyen kicsit el volt laposodva a történet, ennek ellenére többször nézhető film.

tiszaizsofi   2016. 10. 13.

A filmet moziban érdemes megnézni mert az akciójelenetek úgy jönnek át igazán. A karakterek a helyükön vannak, nagyon jó a dramaturgia és a csattanó. A film végig feszültséggel teli..

KeriPeti   2015. 04. 19.

Minden tiszteletem Ben Affleck előtt. Egy középszerű színészből mára lett egy A kategóriás színész, aki még rendezőként is bizonyít. Ráadásul nem egyszer tette ezt. Ez a filmje is bizonyítja, hogy, tehetséges, nem csak színészként. Egy nagyon jó, izgalmas, csavaros filmet láthatunk, ha megnézzük.

Norcsi59   2015. 08. 17.

Sablonosnak tűnő sztori ellenére egy igazán izgalmas film tele pörgős és érdekfeszítő akció jelenetekkel. Ben Affleck -től az eddig látott talán legjobb film. 5/5

Manson   2016. 10. 17.

Akció-thriller kategóriában a jobbak között van a film. Izgalmas és fordulatos és a színészek alakítása is profi, jó választás. Jól összerakott, összetett film.

BuBu   2015. 06. 30.

Remek film. Remek színészi teljesítményekkel. Azt kell mondjam, hogy mindenki profin játszotta a szerepét. A történet nekem nagyon bejött. A hangulata nagyon ütős. Nem túl pörgős film, de nem is túl lassú

mrfaktor   2016. 04. 25.

Az elejétől a végéig pörög, érdekes, mozgalmas. Ben Affleck már a korábbi filmjével is bebizonyította, hogy amilyen pocsék színész, legalább annyira jó rendező. Bankrablós filmen még nem izgultam ennyire. A film zenéje meg önmagában is hallgatható.

Miss Rika   2015. 06. 17.

Vannak hiányosságai a filmnek nem lett egy eszemet eldobom alkotás de azért bőven benne van a jó kategóriában. Elég jó volt a szereplők játéka így lekötött. Oda lett téve.

pindurcat   2015. 06. 11.

A fő és mellékszereplők hatásos játéka, kimagasló színészi tudása adja a film színvonalát. Bravúros rendezés, fordulatos történet. Minden szereplő a "helyén"van.

georgri   2017. 03. 24.

Ez a film tipikusan olyan, amit akkor sem unok meg, ha már sokadjára nézem.Persze mindig hagyom, hogy két újranézés között elegendő idő teljen el. Izgalmas, elgondolkoztató film.

zsfarkas   2016. 02. 02.

Nagyon megfogott a film. Szeretem Ben Affleck -et mint színészt és mint rendezőt is. Van mondanivaló. Nagyon jó a filmzene, a történet vezetés, az egész hangulata.

gihera81   2015. 11. 11.

Nemcsak a filmben, hanem a filmmel magával is nagyot dobott most Ben Affleck, mert bár igaz, hogy semmi újat nem látunk, mégis úgy meséli el a történetet, hogy az az idő előrehaladásával egyre jobban magával rántja az embert.

pilla92   2015. 02. 16.

Ben Affleck alakítása hatalmas volt. Remek, izgalmas mozi, engem végig lekötött. különösen tetszett a film vége.

Hangus   2015. 11. 28.

Nem kellett volna a filmbe ez a szerelmi mert nélküle jobb lett volna,így inkább romantikus film lett mint akció.Kevés volt az igazi harc és dráma.A színészek közül mindenképp kiemelnén Bent mert ő nagyon jó volt,a többiek felejthetők.

Patya94   2020. 11. 29.

Amikor leültem megnézni, csak egy sima kis hangulatos gengszterfilmre számítottam. Amit viszont kaptam, az egy brutálisan jó hangulatú, király film, amit bármikor megnéznék még egyszer. Nagyon pozitív csalódás volt. Jeremy Renner pedig kurva jó.

palfi24   2015. 03. 03.

Ben Affleck szerintem rendeset, szépet alkotott a rendezői székben, színészként se vitte rosszul a filmet. Jeremy Renner is jó, a kicsit tipikus „önfejű-rossz-irányba-húzom-a-csapatot” karakterével, de azért csípem nagyon. Jól játszik.. Rebecca Hall ... több»

Sniper   2015. 11. 11.

Ben Affleck végre felnőtt - legalábbis ezt szeretné minél inkább elhitetni a közönséggel, csak nem igazán megy neki a dolog. Ez a filmje valóban grandiózus próbálkozás, csak nem értem, hogy miért kellett ennyire hosszúra nyújtani, aminek mondjuk a fe... több»

Gríz   2015. 08. 19.

Ez pont az a film, aminek a címéről az ember egészen másra asszociál, mint amit kap tőle, és egy jó kis akciófilm vagy thriller helyett kapunk egy viszonylag unalmas, ellenben nagyon részletes lélektani drámát, amiben az embereknek számot kell vetnie... több»

ifek   2015. 03. 06.

Hatalmas alakítás Ben Afflecktől. Izgalmas, feszültséggel teli mozifilm, mindenkinek ajánlom!

ZiggityZag   2016. 03. 12.

Látszik a filmben, hol és miért szeretne feszültté vagy izgalmassá válni, csak sajnos nem ogazán ment neki. Egyébként egy elég precíz és átgondolt alkotásról van szó, mert a stáb mindenre kínosan ügyelt, hogy az a lehető legközelebb álljon a valóságh... több»