Tolvajok városa

The Town

2022.12.26 Szentgróti Patrik

Nagyon jól össze rakott kis akcióthriller, színészgárda is elég erős, sztori is rendben van, egyszerűen 5 csillag.

2017.05.05 mamiéstöti2

Akárki akármit mond Ben Affleck a film világba született. Remekbe szabott forgatókönyv és nagyon izgalmas film, amit mindenkinek ajánlani tudok. Nálam nyerő!

Ben Affleck talán legjobb rendezése és legjobb filmje. Hatalmas a történet, olyan emberi és életszagú. Kitörni csak bűnözőként, nincs más út. Vagy zsaru leszel, vagy gengszter. Affleck ezt ragadja meg, és hozzá az igen belterjes, mindenre odafigyelő ... Több

2018.01.03 hsanya182

Lélektani rosszfiús dráma, rablók élete néha izgalmas akciókkal tűzdelve. A film első fele nem valami feszes, az egyik rabló a rabláskor túszul ejtett csajjal kezd randizgatni, majd szerelmes lesz belé. Az akciók jók, izgalmasak, sok a beszélgetés, e... Több

2017.07.17 Deku

Nekem személy szerint nagyon tetszett ez a film. Ben Affleck alakítása remek volt. Nem volt sablonos és túl sem volt játszva az egész. Épp ezért tetszett annyira.

2018.11.30 harnas1207

Kerek és izgalmas sztori. Nem csak Ben Affleck, hanem a mellékszerelők is nagyon jók. Kellemes csalódás volt.

2021.02.11 stomachh

Nagyon jó, igényes film, a bankrablós részek izgalmasak, a drámai részek elgondolkodtatók. A két műfaj remek elegye, hamar elröppent az a 2 óra. Egyszer biztosan újra fogom nézni.

2022.04.16 Filmimado

Szerintem jó. Akció van benne bőven, avagy izgalmas. Jó szereposztás, jó felvételek és jó cselekmény.

2017.11.02 [email protected]

Jó színésznek tartom Ben Afflecket de ez a film nem igazán ragadott meg. Nincsenek benne fordulatok, néhol már untatott a film. A színészi alakítást sem éreztem hitelesnek, valahogy nem teljes a film.

2017.08.03 batukán

Kerek és hiányérzet nélküli hangulat az, amit ez a fim ad ebben a két órában. Izgalmak, szerelmek, barátság, pénz. Kell ennél több? Nincsenek felesleges képkockák.

2017.05.29 Zoer8993

Nekem ebben a filmben nyerte el tetszésemet Ben Affleck színészi tehetsége, mivel kiválóan hozta a vártakat. Izgalmas lett a történet és a fordulatokban sem volt szűkmarkú.

2016.10.03 cinderella

Alapvetően egész jóra sikeredett, de mégis úgy érzem, hogy valamivel többet ki lehetett volna hozni belőle. Néhány helyen kicsit el volt laposodva a történet, ennek ellenére többször nézhető film.

2016.04.25 mrfaktor

Az elejétől a végéig pörög, érdekes, mozgalmas. Ben Affleck már a korábbi filmjével is bebizonyította, hogy amilyen pocsék színész, legalább annyira jó rendező. Bankrablós filmen még nem izgultam ennyire. A film zenéje meg önmagában is hallgatható.

2016.10.13 tiszaizsofi

A filmet moziban érdemes megnézni mert az akciójelenetek úgy jönnek át igazán. A karakterek a helyükön vannak, nagyon jó a dramaturgia és a csattanó. A film végig feszültséggel teli..