Tolvajok városa

The Town

2016.05.23 Edeske

Izgalmas, összetett és fordulatokban bővelkedő film, aminek tényleg ötletes, érdekes alapsztorija van. Profin alakít benne Ban Afleck, hozza a karaktert. Nem unatkoztam rajta, érdeklődést fenntartó film.

2017.03.24 georgri

Ez a film tipikusan olyan, amit akkor sem unok meg, ha már sokadjára nézem.Persze mindig hagyom, hogy két újranézés között elegendő idő teljen el. Izgalmas, elgondolkoztató film.

2015.06.17 Miss Rika

Vannak hiányosságai a filmnek nem lett egy eszemet eldobom alkotás de azért bőven benne van a jó kategóriában. Elég jó volt a szereplők játéka így lekötött. Oda lett téve.

2016.10.17 Manson

Akció-thriller kategóriában a jobbak között van a film. Izgalmas és fordulatos és a színészek alakítása is profi, jó választás. Jól összerakott, összetett film.

2015.06.30 BuBu

Remek film. Remek színészi teljesítményekkel. Azt kell mondjam, hogy mindenki profin játszotta a szerepét. A történet nekem nagyon bejött. A hangulata nagyon ütős. Nem túl pörgős film, de nem is túl lassú

2015.06.11 pindurcat

A fő és mellékszereplők hatásos játéka, kimagasló színészi tudása adja a film színvonalát. Bravúros rendezés, fordulatos történet. Minden szereplő a "helyén"van.

2015.08.17 Norcsi59

Sablonosnak tűnő sztori ellenére egy igazán izgalmas film tele pörgős és érdekfeszítő akció jelenetekkel. Ben Affleck -től az eddig látott talán legjobb film. 5/5

2015.04.19 KeriPeti

Minden tiszteletem Ben Affleck előtt. Egy középszerű színészből mára lett egy A kategóriás színész, aki még rendezőként is bizonyít. Ráadásul nem egyszer tette ezt. Ez a filmje is bizonyítja, hogy, tehetséges, nem csak színészként. Egy nagyon jó, izgalmas, csavaros filmet láthatunk, ha megnézzük.

2015.11.11 gihera81

Nemcsak a filmben, hanem a filmmel magával is nagyot dobott most Ben Affleck, mert bár igaz, hogy semmi újat nem látunk, mégis úgy meséli el a történetet, hogy az az idő előrehaladásával egyre jobban magával rántja az embert.

2016.02.02 zsfarkas

Nagyon megfogott a film. Szeretem Ben Affleck -et mint színészt és mint rendezőt is. Van mondanivaló. Nagyon jó a filmzene, a történet vezetés, az egész hangulata.

2015.11.11 Sniper

Ben Affleck végre felnőtt - legalábbis ezt szeretné minél inkább elhitetni a közönséggel, csak nem igazán megy neki a dolog. Ez a filmje valóban grandiózus próbálkozás, csak nem értem, hogy miért kellett ennyire hosszúra nyújtani, aminek mondjuk a fe... Több

2020.11.29 Patya94

Amikor leültem megnézni, csak egy sima kis hangulatos gengszterfilmre számítottam. Amit viszont kaptam, az egy brutálisan jó hangulatú, király film, amit bármikor megnéznék még egyszer. Nagyon pozitív csalódás volt. Jeremy Renner pedig kurva jó.

2015.02.16 pilla92

Ben Affleck alakítása hatalmas volt. Remek, izgalmas mozi, engem végig lekötött. különösen tetszett a film vége.

2015.11.28 Hangus

Nem kellett volna a filmbe ez a szerelmi mert nélküle jobb lett volna,így inkább romantikus film lett mint akció.Kevés volt az igazi harc és dráma.A színészek közül mindenképp kiemelnén Bent mert ő nagyon jó volt,a többiek felejthetők.