Közösség

Vélemény:

 

85 Szárnyas fejvadász 2049

(2017)

Nézhetetlen akciófilm Harrison Ford nélkül a Szárnyas fejvadász 2049

 
helfannn   2020.12.16 17:51
0

Készítők, ezt nem kéne erőltetni. Az előző fényévekkel jobb volt. Ettől elaludtam, gyenge film, nem ajánlom megnézésre. Kár volt erre sajnos a mozijegy. Ez a fim pazarlás és időpocsékolás. Egy kellemes, ütős, valamint izgalmas 2 órára számítottam, mert hát ugye 2 órás körülbelül ez a film, erre egy hülye gyengeséget kaptam. Nem nézném meg ezt a filmet szívesen újra. Akkor rosszul járnák. Ha újra megnézném, egy borzalmas 2 órát ütnék el, amit egyáltalán nem szeretnék. Az akciójelenetek unalmasak, hamar túl lehet rajtuk esni, Harrison Ford még elmegy, de a többi nem annyira fényes. Láttam a többi embereken, hogy őket se győzte meg annyira ez a film. Hát engem se. Elég bénára lettek megcsinálva az akció-sci-fi jelenetek, szóval sajnos negatív megjegyzéseket kell írnom erről a filmről. Harrison Ford nélkül ezt a filmet nézhetetlennek, borzalmasnak találnám, de azért, mert ő a főszereplő, ugye adok neki csillagot, nem is egyet. De gyenge a film, akkor is, ha Harrison Ford viszi a prímet. Unalmas, konkrétan már az előzetesből lehetett tudni, hogy béna lesz, nem is kicsit. Gyenge film lett nagyon, üres sok helyen, teljesen semmitmondó. Nem ajánlom egyáltalán megnézésre. Egyáltalán nem nyújtott ez a film maradandó élményt számomra, nem fog egyáltalán hiányozni. Az ember tökéletesen dönt, ha kihagyja ezt a filmet, őszintén.