Közösség

Vélemény:

 

84 Zsivány Egyes: Egy Star Wars-történet

(2016)

Zsivány Egyes: Egy Star Wars-történet

 
kristof17   2016.12.30 19:53
0

Hát megmondom az igazat, mint mindenkiben, akit csalódásként ért a sorozat 7. filmje, bennem is erős félsz volt a film előtt, hogy vajon mit kapok tőle. Megint egy kevésbé sikerült darabot, vagy most a pozitív kritikák tényleg igazak. Hát óriási élményt nyújtott a mozi az az igazság. Eszméletlenül élveztem, és több esetben kaptam magamat azon, hogyha ezt egyedül nézem, akkor bizony elpityergem magamat, pedig csak tudtam, hogy miről is szól az egész, hogy hogyan kapcsolódik ahhoz a star warshoz amin felnőttem. Bravó! Nem volt számomra erőltetett karakter benne, mint a 7-ben több is, életszerű párbeszédek. Nyilván szép látvány, de az a rossz filmekben is megtalálható már manapság szóval az nem mérvadó oly mértékben. Lenyűgözött a végére teljesen. Vader annyit és úgy szerepelt ahogy kellett. Sajnos annyira el voltam ragadtatva, hogy hirtelen nem jut eszembe olyan hiba, amit ki tudnék emelni, pedig biztosan találok azért kisebbeket ha majd sokadszorra nézem, de jelenleg csak élvezem azt az igazi csillagok háborúja utóhatást.