Közösség

Vélemény:

 

79 John Wick: 2. felvonás

(2017)

John Wick: 2. felvonás

 
Diesel   2018.03.17 21:09
1

Vártam már a folytatást. Igazából az első rész története, és a hangulata fogott meg. Ez a második rész kicsit nehezebben indult be, de ennek ellenére akcióban gazdag percek vártak ránk nézőkre. Lényegében egy igazi brutális akciófilmet láthatunk a fékezhetetlen már már legyőzhetetlen és könyörtelen Wick játékában. Keanu Reeves iszonyatosan jól alakítja a képzett és fegyelmezett bérgyilkost. Ami pozitívum volt hogy valóban az előző rész folytatása volt, és több jelenetben is visszatértek az első rész egyes momentumaihoz. A főszereplő harci jelenetei rendkívül látványosak voltak. A lövöldözésen kívül mindenképp kiemelném még a főszereplő küzdősportos alakítását is. Látszott hogy valóban foglalkoztak vele és nem csak egy átlagos adok kapok volt hanem egy részletes, technikás, szabályos közelharc. Látványra szerintem nagyon jó volt plusz a hangulatot fokozták még a határozott zenei aláfestések is. Számomra ami negatívum volt az a nagyfokú elrugaszkodás a valóságtól. Ez alatt azt értem hogy voltak olyan jelenetek hogy kb. 50 embert elrendezett ami egy picit szerintem már erősen túlzó volt. Ennek ellenére végig izgalmas volt. Kíváncsian várom a harmadik részt :)