Közösség

Vélemény:

 

82 Jumanji: Vár a dzsungel

(2017)

Vár a Jungel...

 
Yosihiro   2020.04.14 19:16
0

Remek kis filmet hoztak össze a Jumanjiból. Nekem nagyon tetszett remek történet remek karaterek és kíválló forgatókönyv. Szinte az egész filmben lekötik a figyelmet mert mindig történik valami varázslatos és meglepő. Ez csodaország vagy mondhatnám a videójátékok világa és talán ezt még fokozni is lehet. Az hogy több karateres a film remekül sikerült ábrázolni és hogy ki kinek a bőrébe bújt az még pazarabb lett. A film bővelkedik humorban és a legfontosaabb a végjáték ami szintén happy end lett. Összeségében remek forgatókönyv jó rendezés és vágás animálás a szereplők hozzák azt a formát amit kell és azon is túl szerintem. A hangi effektek és zene lenyúgöző . Így nálam ez a film kiérdemelte az Öt csillagot mert bevallom többször is megnéztem. Van benne izgalom romantika harc játék érzelem és mindenböl annyi ami épp kell. Ez a film nem akciófilm bár vannak benne remek jelentek de inkább vígjátéknak mondanám. Ezen a filmen nem lehet elaludni figyelni kell az eseményeket mert ha fonalat veszítünk akkor értelmetlen is lehet. Csak ajánlani tudom minden korosztálynak remek kikapcsolódás és ne felejtsük el a jön a folytatás.... Üdv Yosi