Közösség

Vélemény:

 

70 Az útvesztő: Halálkúra

(2018)

Az útvesztő: Halálkúra

 
Diesel   2018.02.17 20:12
0

Pozitív csalódás volt számomra ez a film. Az első rész története a csavaros események teljesen megfogtak. A második részt vártam, de csalódás volt vártam hogy legyen valami de olyan kiszámíthatónak éreztem az egészet. Az előző részek illetve ez a harmadik is rendkívül látványos. Tele volt akcióval igazából egy pörgős film lett. Sokan az Éhezők viadalához hasonlítják Az útvesztőt. Valóban nagyon hasonló a történet mégis engem ez ami igazán megfog. A szereplők nem erőltetettek teljesen jól helytállnak. Ez a rész nekem sokkal jobban tetszett mint az előző kettő rész. A drámai események a filmben az nekem nem tetszett. Amit nagyon sajnáltam hogy Thomas és Teresa nem teljesedhetett ki. Nem szeretnék spoilerezni inkább nézzétek meg, én egy happy end-es véget jobban elviseltem volna. A vége nekem kicsit furcsa volt viszont magában hordozza a folytatás lehetőségét! Csak azért nem adom meg rá a maximális értékelést mert voltak azért a filmben klisé jelenetek és a vége számomra szomorú lett. Mindent összegezve aki látta az előző részeket az mindenképpen nézze meg!