Közösség

Vélemény:

 

85 Sully - Csoda a Hudson folyón

(2016)

Sully - Csoda a Hudson folyón

 
Shelby07   2018.01.26 23:20
1

Mindig is nagyon szerettem az igaz történeten alapuló filmeket. Nekem nagyon tetszett ez a film, pedig először, még a film elején kicsit vontatottnak találtam. Utólag belátom, hogy úgy volt jó ez a film, ahogy volt, nem kell hozzá se több, se kevesebb. A történet, még ha kicsit lassabban is, de fokozatosan kibontakozik, fokozatosan egyre több és több információt mutat meg. Érdemes végi izgulni, főleg ha az ember nem ismeri az eredetit. Ahogy halad előre a történet, úgy izgulja végig a néző és egyre többet és többet akar és aztán egyre csak azt várja, hogy kiderüljön az igazság, a csattanó. Számomra megható is volt. Nem az a tipikus sírós film, egyáltalán nem is az a cél, de amint vége lett és elgondolkoztam, éreztem hogy belül meghatott és annyira magával ragadott a történet. Azóta többször is megnéztem, mert hiába tudom a végkifejletet, még most is iszonyatosan jó. Tom Hanks pedig ismét csak nyújtotta a tőle már megszokott szintet. Nagyszerű alakítás volt, nagyszerű maga a történet és az ahogy bemutatják nekünk a filmben. Egyszerűen tökéletes.