Közösség

Vélemény:

 

55 A szabadság ötven árnyalata

(2018)

A szabadság ötven árnyalata

 
bogyóka94   2018.07.02 09:23
1

Nos, én nagyon szeretem a filmeket a moziban megnézni, mert többször még a rossz filmet is kicsit jobbnak értékeltem. Ezen a filmen a világ összes vászna se segített volna. Soha nem mentem még ki a moziból filmről, ennél a filmnél már a felénél közel álltam hozzá. Kész szenvedés az egész, látszik, hogy maga Jamie Dornan és Dakota Johnson se vették igazán komolyan. Az előző két részben is voltak szürreális helyzetek, de ebben a részben bőven elrugaszkodtak a készítők a valóságtól. Teljesen természetellenes reakciói vannak a főszereplőknek helyzetekre, és itt most nem a megszokott Christian Gray félé elmebajra gondolok, hanem arra, hogy ezt a kórt Anastasia is kezdi elkapni. Őszintén szólva sok rész nem maradt meg a filmből, de az, hogy egy milliárdos felesége teljesen vakon legyen abban, hogy egy telefonos fenyegetésre hogyan is kellene helyesen reagálni, úgy, hogy Gray még a wc-t se engedi neki egyedül lehúzni, teljesen vicc. Kevés film után voltam ilyen csalódott, mert ebbe a egyáltalán nem gondoltam bele sokat és nem is vártam csodát, de az, hogy a rendezők sem, az meglepett.