Játssz egy Huawei MediaPad T3-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A szabadság ötven árnyalata

(Fifty Shades Freed)

MMcFly2015  2018. 02. 08.

A könyvből sem értem, hogy tudták trilógiává bővíteni ezt a történetet. Barátnő miatt mind a három résznél ott voltunk a premieren, de tényleg érthetetlenül állok a Szürke ötven árnyalata iránti hype körül. Hogy tudja ez megtölteni ilyen szinten mozi termeket? Miért öltöznek ki a tini lányok a film kedvéért úgy mintha discoba jönnének? Na de inkább a filmről: Szerencsére a játékidő a jó vastag könyvet kicsit lefaragta, és leegyszerűsítette. De annyira, hogy igazából nem tudom, ez a film miről is szólt? Szenvednek/rinyálnak (na és persze szexelnek) a szereplők közel 2 órán át. Eleve ez a giccses, amerikai multi milliomos idilli környezet rém erőltetett és nálam cseppet sem működik. A párbeszédek röhejesek, és Christian karakterét nem hiszem, hogy bárki komolyan tudja venni (18 év fölött). A szex jelenetek már nem tudják fent tartani felnőttek számára az érdeklődést, mert az első két részt ismétlik, aktuális mai zeneszámok feldolgozására. Az előző részektől eltérően egy kis krimi/thriller féle emberrablásos szálat is kaphatunk, ami a film utolsó 30 perce, és a megoldás pedig feszültség nélkül 2 perc alatt meg is lett. Bumm! Lezárult egy trilógia. Gratulálok. Férfi nézőként egyetlen pozitívot találtam a filmben, hogy ez volt az utolsó rész. Aki keservesen, vagy kíváncsiságból eljutott a lezáráshoz, készüljön: ez butább alkotás az elődeinél.

alexxx  2018. 02. 09.

Hát most erre mit lehet mondani? Ha az első két film rossz volt, akkor ez valami katasztrófa. Ennél inkoherensebb része nem volt a franchise-nak, béke poraira. Bár attól tartok, nem utoljára láttuk, és valami módon visszahozzák a Szürke50et.

MP170506  2018. 02. 20.

Ha ez nem az ötven árnyalat trilógia része lenne, hanem csak egy sima romantikus film, akkor nem ilyen pontozása lenne. De úgy veszem észre, hogy most az a menő, ha mindenképpen lepontozzuk ezt a filmet, bár nem értem, ha annyira rossz, akkor miért dönt nézettségi rekordokat... Véleményem szerint el kell határolódni a könyvtől, mert azt semmiképpen nem tudnák visszaadni. Rendben van ez a film, romantikus van benne egy kis akció, erotika. Nekem tetszett és a színészek is jól játszanak. Nem kell már előre elítélni.

Crocs  2018. 02. 18.

A másik kettőt nem néztem végig, a kritikák és pár képsor hatására. Valamint irritál Dakota arcjátéka és fogsora.Ezért nem voltak túl nagy elvárásaim. Olyan, mint egy vegyes felvágott van benne minden, ami a kasszasikerhez kell. Krimi, love, sex, pénz, és ne keress logikát. Jól működik a koncepció, mert hozza a kasszasikert. Kár, hogy megtévesztő: az igazán gazdagok nem így élnek, hanem teljesen izoláltan, vagy olyan puritán módon, hogy azon kívül, hogy jó iskolákba járatják a gyerekeiket semmiről sem lehet arra következtetni, nagy vagyonuk lenne, hacsak nincsenek a Forbes listáján. A végén a szado-mazo és a családi idill keverése totál rendezői giccs.

Bizsu82  2018. 02. 14.

Amennyire nagy a marketingje a filmnek épp annyira gyenge! Az első két rész után nem tudom miért kell erőlködni egy harmadikkal, ha már az első kettő is siralmas volt. Bár biztos megéri a rendezőnek, mert a moziban nézettsége meglepően nagy. A könyv sem ragadott meg, de össze sem lehet hasonlítani a filmmel! Gyenge, semmitmondó, sablonos és következetlen!

Eric Johnson
VOX.hu - A szabadság ötven árnyalata
A szabadság ötven árnyalata a határán mozog, hogy olyan rossz legyen, hogy az már jó, de ezt a menetet (is) csak az igazán mazochisták fogják élvezni. 20/100
Filmsomnia.hu - A szabadság ötven árnyalata
A szabadság ötven árnyalata kapcsán az előzetes ígéretek szerint akció jelenetekkel dúsított, pörgős, párkapcsolati drámát tartalmazó 101 percet kellett volna kapnunk, de ennek csak részben tudott eleget tenni a film. Így sajnos egy sokszor önismétlő, unalomba fulladó, erotikát részben tartalmazó középszert kapunk. 50/100
Popcorn Project - A szabadság ötven árnyalata
Tartozom egy vallomással. Minden sznobizmusomat félretéve ki kell mondanom, hogy látni akartam A szabadság ötven árnyalata című filmet. Nem azért, mert bármi jóra számítottam volna. Tudtam, hogy rossz film lesz. Kétségbeejtően rossz. Ebben nem is csalódtam. 1/10

A sorozat befejező része.

(Hetedik)

A kritikusok a földbe döngölték.

(Hetedik)

A forgatás egy része a kanadai énekes-dalszerző Sarah McLachlan otthonában zajlott.

(zsozsesz)