Éhes szívek

Hungry Hearts
Adam Driver
Adam Driver
Alba Rohrwacher

Két New York-i fiatal kapcsolatát alaposan próbára teszi az élet, amikor élet-halál kérdésekkel kell szembenézniük.

(hp)

Ország: Olaszország
Premier: 2014.08.31.

2018.10.21 LadyN

Minden a helyén volt ebben a kivételes filmben; végre nem egy átlagos, kiszámítható történettel megáldott mozi. Már csak egy jó Bernard Herrmann-féle zenei háttér hiányzott belőle.

2018.01.06 HercegPeter

Az eleje és a vége az ami egy átlag filmesnek tetszik. Ezek azok részek, ahol történik valami igazából. Viszont a film középső része, a szülés és az azt követő pár hónap az, ami a legfontosabb mondanivalóval rendelkezik. Csak sajnos itt a cselekmény ... Több

2017.08.10 Berto49

Végigszenvedtem, bár nem volt sok értelme. Nem érintett meg a téma, egy csecsemő körül bonyolódott a történet, de a bonyolódás túl erős szó, inkább vánszorgott a történet. Elsődlegesen az volt a baj, hogy a két főszereplő nekem túlságosan ellenszenve... Több

2017.05.26 bahhama

Valós problémával foglalkozik a film, nekem nagyon tetszettek a különleges állásból felvett jelenetek. Különleges, izgalmas történet, művészi megjelenitesben.

2014.12.26 Sniper

Remek szereposztással büszkélkedhet ez a film. Nagyon erős dráma, már-már brutálisan kemény thrillernek is mondanám, de a rendezőt dicséri, hogy ilyen remekül meg tudta jeleníteni a jelenetek segítségével a házaspár vívódásait.

A film összbevétele 549 823 dollár volt (imdb.com).

(2015. 05. 18.)
Hungry Hearts
A Hungry Hearts sokkal inkább azt az érzést keltette bennem, mintha csak életképeket látnék abból a történetből, amit el akart mesélni, ez pedig az alapvetően erős hatását jócskán szétdarabolta. Több
Zűrös viszonyok
2013