rbernadett   2016. 02. 14.

Nagyon jó film, de nem nevezném thrillernek, legalábbis én egy pillanatig sem izgultam rajta, ami azért egy thrillernél alap. Két nagyszerű színésznő játéka ez a film, ami fontos témát feszegetne, ha azt nem egy kicsit beteges elme mesélné el. Ugyanis így, ebben a formában, a film erkölcsi témája a háttérbe szorul, hogy teret engedjen egy pszichopata féltékenységből adódó manipulációjának. A film egyszer nézős, de egyszer azért érdemes, mert érdekes.

Deku   2017. 10. 14.

Cate Blanchett miatt én nem ezt az összhatást vártam a végére. Többre számoltam amikor ezt a filmet meg akartam nézni. Úgy néz ki magasok voltak az elvárások amiket a filmmel szemben támasztottam viszont nem sikerült jóra így ez most kuka lett.

Zsceeeka   2015. 02. 10.

Cate Blanchett az egyik kedvenc színésznőm, kiváló alakítást nyújt itt is, de Judi Dench viszi a pálmát. A történet meglehetősen tabudöntögető, csak ajánlani tudom.

Moria99   2015. 08. 21.

Kalandos, igazán izgalmas, ugyanakkor vicces, szórakoztató film, nem csalódtam benne. Talán csak egy-két apróság volt az, ami nem tetszett. Egyébként mindenki rendben van benne, a látvány is nagyon jó.

zoleykrajcsi   2016. 10. 04.

Az Egy botrány részletei igen kemény, elgondolkodtató film, nehéz ítéletet mondnai róla, pedig rengeteg gondolatot szül. A színészi játék egészen elképesztő, zseniális. Nem szabad kihagyni.

Bill Nighy
Bill Nighy
Judi Dench

A film 15 millió fontból készült el, és majdnem 50 millió dollárt hozott vissza. 8 filmes díjat nyert, és a kritikusok is pozitívan nyilatkoztak róla.

(Mavil)

A forgatókönyv írója Patrick Marber volt, aki Zoë Heller 2003-as regénye, a What Was She Thinkig: Notes on a Scandal alapján dolgozott.

(Mavil)

Jack O'Connell felvételizett Steven Connolly szerepére.