Gyilkos szerelem

Laura Dern
Scott Caan
Jared Leto
John Travolta

Martha Beck és Ray Fernandez az 1940-es évek végén Amerikában garázdálkodtak - a magányos szívek gyilkosainak tartották magukat. Az ő életüket és halálukat dolgozza fel ez a film. Ray apróhirdetéseket ad fel, latin szeretőnek álcázva magát, s az így elcsábított gazdag, magányos nőket kirabolja, majd meggyilkolja. Marthába pedig első látásra beleszeret, így közösen folytatják tovább. Martha Ray testvérének adja ki magát, így a férfi még több nőt hálóz be, és öl meg brutális kegyetlenséggel. Két nyomozó azonban a páros után ered, de sokáig nem találnak bizonyítékot, mert a bűnözők nem hagynak holttesteket maguk után.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2008.09.26.

2020.11.17 dailyfilmsan

Gagyi volt, nem tetszett. Pedig jó volt a történet, és a szereplők is jók voltak, mégsem sikerült a filmből egy közepesnél jobbat kihozni, amit nagyon sajnálok. Nem volt egyértelmű, kinek mi a konkrét motivációja, hogy mi miatt halad előre a film, cs... Több

2018.12.26 indingo

A Travolta-Leto párost nem sűrűn látni egy filmben. A története izgalmas volt, egy percét se untam.

2019.01.05 Bazzzsi

Jól indult a történet, izgalmas volt a felvezetés, de hamar fény derült minden titokra. Közepes.

2019.03.26 Timcsi

Izgalmas és fordulatos történet jó karakterekkel és párbeszédekkel.

2017.02.27 Penge

Travolta és Gandolfini kettőse szerintem nem volt rossz, azonban ez a film szerintem a noir megcsúfolása. Nem csakhogy a hangulat hiányzik hozzá, hanem egyenesen valamilyen paródiába csúszna át mintha. Szerintem nem érdemes erre a filmre különösképpe... Több

Salma Hayek a film egészében kék kontaktlencsét viselt, mert az igazi Martának kék szeme volt, Salmának viszont mély barna szeme van.Szerző: dailyfilmsan

Az igazi Martha Beck egészen más volt, mint Salma Hayek színésznő, halála idején jóval több mint 200 kilót nyomott. Kivégzésének napján derült ki, hogy nem fér bele a villamosszékbe, ezért hozattak neki egy nagyobb karosszéket. Szerző: dailyfilmsan

A rendező nagyapja Elmer C. Robinson volt, a zsaru, aki a Lonely Hearts gyilkosságokat vizsgálta.Szerző: dailyfilmsan

Te
2018