Timcsi   2019. 03. 26.

Izgalmas és fordulatos történet jó karakterekkel és párbeszédekkel.

indingo   2018. 12. 26.

A Travolta-Leto párost nem sűrűn látni egy filmben. A története izgalmas volt, egy percét se untam.

Bazzzsi   2019. 01. 05.

Jól indult a történet, izgalmas volt a felvezetés, de hamar fény derült minden titokra. Közepes.

Penge   2017. 02. 27.

Travolta és Gandolfini kettőse szerintem nem volt rossz, azonban ez a film szerintem a noir megcsúfolása. Nem csakhogy a hangulat hiányzik hozzá, hanem egyenesen valamilyen paródiába csúszna át mintha. Szerintem nem érdemes erre a filmre különösképpen vesztegetni az időt. Mivel egyrészt ötlettelen is, nem igazán hoz újat ebben a műfajban, másrészt pedig rettenetesen unalmas is.

Denisqoo   2016. 10. 30.

Nekem is Travolta keltette fel az érdeklődésemet, kíváncsi voltam, hogy milyen is lesz egy ilyen szerepben. Szerintem nem igazán tudott vele azonosulni. A karakterek mintha papírmasék lennének, annyira sablonosak. Ha úgy tekintek, mint valami főhajtás a műfaj előtt, akkor is csak egy gyengébb közepesre tudnám értékelni.

Salma Hayek
Scott Caan
Laura Dern
Scott Caan
Jared Leto
John Travolta

Salma Hayek a film egészében kék kontaktlencsét viselt, mert az igazi Martának kék szeme volt, Salmának viszont mély barna szeme van.

(dailyfilmsan )

Az igazi Martha Beck egészen más volt, mint Salma Hayek színésznő, halála idején jóval több mint 200 kilót nyomott. Kivégzésének napján derült ki, hogy nem fér bele a villamosszékbe, ezért hozattak neki egy nagyobb karosszéket.

(dailyfilmsan )

A rendező nagyapja Elmer C. Robinson volt, a zsaru, aki a Lonely Hearts gyilkosságokat vizsgálta.