Egy botrány részletei

Notes on a Scandal

2021.12.29 elekm90

A két főszereplő remeklése a film legfőbb erénye, különösen Judi Dench játéka, egyedül a kissrác alakítása nem tetszett, nála találhattak volna jobbat. A történet merész és izgalmas, 92 percben pedig a tempója is megfelelő.

2016.02.14 rbernadett

Nagyon jó film, de nem nevezném thrillernek, legalábbis én egy pillanatig sem izgultam rajta, ami azért egy thrillernél alap. Két nagyszerű színésznő játéka ez a film, ami fontos témát feszegetne, ha azt nem egy kicsit beteges elme mesélné el. Ugyani... Több

2017.10.14 Deku

Cate Blanchett miatt én nem ezt az összhatást vártam a végére. Többre számoltam amikor ezt a filmet meg akartam nézni. Úgy néz ki magasok voltak az elvárások amiket a filmmel szemben támasztottam viszont nem sikerült jóra így ez most kuka lett.

2015.02.10 Zsceeeka

Cate Blanchett az egyik kedvenc színésznőm, kiváló alakítást nyújt itt is, de Judi Dench viszi a pálmát. A történet meglehetősen tabudöntögető, csak ajánlani tudom.

2015.08.21 Moria99

Kalandos, igazán izgalmas, ugyanakkor vicces, szórakoztató film, nem csalódtam benne. Talán csak egy-két apróság volt az, ami nem tetszett. Egyébként mindenki rendben van benne, a látvány is nagyon jó.

2016.10.06 niky86

Az egy botrány részletei sokkal inkább dráma, mint thriller. Egy nagyon bonyolult férfi-nő kapcsolatot mutat be, ahol nemcsak az bonyolítja a helyzetet, hogy a nő a jóval idősebb fél a kapcsolatban, hanem az is, hogy tanár-diák viszony fűzi össze a szereplőket. Nagyon jó film.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Az Egy botrány részletei igen kemény, elgondolkodtató film, nehéz ítéletet mondnai róla, pedig rengeteg gondolatot szül. A színészi játék egészen elképesztő, zseniális. Nem szabad kihagyni.