Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Timcsi   2019. 03. 31.

Nekem bejött a hangulata és az, ahogy a két ember, aki szöges ellentéte egymásnak, hogyan kerül közel a másikhoz.

indingo   2018. 03. 13.

Mag az ötlet a doktornő és egy rab közötti szerelemről tetszik és a film is jól volt felépítve, de pár dolog zavart. Gyilkosságért ült a pali, de hetente egyszer azért kiengedték, mert iskolába járt. Szerintem ilyen sehol sincs. A másik, hogy a rabokat le se bilincselték a kezelések alkalmával, egy őr sem védte a doktornőt.

Szilonka   2018. 08. 15.

Azt tudjuk, hogy az érzéseknek nem lehet parancsolni. Nem a legnagyobb romantikus film, de tetszett, ahogy a két ember közeledett egymáshoz.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Julia Ormond gyönyörű a filmben, Tim Roth meg egy kis törpe. A történet hiányossága, hogy alig beszéltek már rögtön szerelembe estek. Egyszer nézhető darab.