Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Dupla szerető

(L'amant double)

papaja  2017. 05. 16.

Nagyon De Palma rendezésére hajazó film, ám valami nagyon hiányzik belőle. Máskülönben a banális történetnek, a szikár erotikus jeleneteivel túlságosan is minimalistára sikeredett, így nem igazán tud túllépni a "klisés francia filmek" korlátai közül.

achyles77  2017. 10. 27.

Korrektül összerakott filmről van szó, de mégis van némi hiányzérzetem. Úgy érzem, hogy komolyabban kellett volna venniük az alkotóknak a szándékot, ami egyáltalán ahhoz vezetett, hogy elkészítsék a filmet. Nem tudom, hogy annak, amit mondok mennyi értelme van annak a számára, aki még nem látta, de szerintem aki megnézte már, az nagyjából értheti, mire is gondolok.

bbozsi  2017. 10. 28.

Bravúrosan kivitelezett erotikus thriller, minden képe csodaszép, egy istennővel a főszerepben. Jó ideig nem enged el.

sajvi  2017. 09. 02.

Őszintén szólva gondban vagyok, annyira szép ez a film, kiváló az operatőri munka, hogy nehéz szívvel írnék róla bármilyen lesújtót, mégis azt kell mondjam, hogy szerintem szörnyen unalmas a története. Érdemes megnézni egyszer, nem fogja az ember megbánni, de türelem kell hozzá és nagyon hangulatba kell jönni.

lord777  2017. 10. 29.

Zavarba ejtő film, az már biztos, nehezen tudom hova tenni, hogy stílusos legyek, az egyik részem kedvelte, a másik meg inkább valami másra ült volna be. Számoljatok a vegyes érzésekkel, ha rászánjátok magatokat a mozikban.

Jacqueline Bisset
24.hu - A film, amely egy vagina belsejéből indul
Karcos, néhol egészen bizarr, horrorba hajló elemekkel megtekert thriller a végeredmény olyan képekkel, amelyek messze nem csak a testnedvek miatt lesznek emlékezetesek. 7/10
VOX.hu - Dupla szerető
François Ozont legutóbb épp azért dicsértük, mert a Frantzban egy visszafogott, a sokkolással nem törődő oldalát mutatta meg nekünk. Most kiderült: csak azért fogta vissza magát, hogy aztán minden eddiginél keményebb sokkterápiát vigyen be nekünk. 80/100

Smoking Barrels: Dupla szerető
De a legkirívóbb probléma az egésszel pont az, hogy Ozon kezébe került. Sajnos túlságosan elhiszi magáról, hogy a legnagyobb művészek egyike, de új filmjének semmilyen megragadható üzenettel nem sikerül előállnia, így egy alapvetően jó végeredményért kiáltó alapanyagot sikerült egészen pocsékká tennie. Sajnálatos.

4/10