Közösség

Vélemény:

 

58 Housefull 3

(2016)

Housefull 3

 
Mayolika   2018.04.25 22:21
0

Ha valaki sok ökörséget akar látni, annak ez a megfelelő film. De nekem nagyon tetszett. Lelkes Akshay Kumar rajongóként persze úgy látom ő viszi a hátán az egész filmet. Bizonyára volt beleszólása a forgatókönyvbe, mert az ő figurája a legviccesebb, felturbózva egy kettős személyiséggel. Ahogy Sundiként bohóckodik az egyszerűen fenomenális. Ezenkívül övé a legtöbb jó poén is. A két másik fickó, Riteish Deshmukh és Abhishek Bachchan gyakorlatilag mellékszereplőkké halványulnak. Abhishek Bachchant már figyelem egy ideje, ebben a filmben sem győzött meg arról, hogy a családjától függetlenül is A listás szerepekre lenne létjogosult. A lányok közül is Jacqueline Fernandez vonzza magára a tekintetet, a másik kettőről csak azt sikerült megállapítani, hogy ugyanaz a sebész töltötte fel a szájukat kacsa formára. Jackie Shroff a maffiózó szerepet kisujjból hozza, de érző szívű apaként is láttam már. A legkisebb szerepével is uralja a képernyőt. Olvastam, hogy jön a negyedik rész. Kíváncsi vagyok. Azért remélem abban már nem fog megint nősülés előtt állni Akshay.