Közösség

Vélemény:

 

67 Baywatch

(2017)

Baywatch

 
SethFranco   2017.09.30 21:13
0

A film újabb tag a remakelt sikeres alkotások sorában. Az alapanyag itt egy sorozat volt ugyan, de a bevételek reményében nem riadtak vissza a népszerű sorozat mozivászonra vitelétől. Előre leszögezném, hogy én nem voltam nagy rajongója az elődnek, nem néztem, így nem voltak semmilyen elvárásaim a filmmel kapcsolatban. A végeredmény felemás lett végül, egyrészt a trailer alapján kicsit viccesebb filmre számítottam volna, azonban az alkotóknak sikerült szinte minden jó poént belezsúfolni a párperces kisfilmbe; másrészt azonban a szereplőgárdára nem lehet semmiféle panasz, Dwayne Johnson a hátán viszi az egész filmet, de a többiek is derekasan kitettek magukért. A film legnagyobb hibájának azt tartom, hogy több akart lenni, mint amennyit ennyi játékidővel és ekkora célközönséggel megengedhetett volna magának. A film eleje egy laza vígjáték akart lenni a tengerparton, ahol percenként láthatunk lassításban lépdelő bikinis lányokat, a mű második fele pedig komolyabb irányt próbált megcélozni egy nyomozós szállal, de nem igazán sikerült. Amit talán még fel lehet róni a filmnek, az a már bántó tökéletesség a külsőkben, még a tömegjelenetek legutolsó soraiban látható lányok is hibátlan alakú modellnek tűnnek.