Közösség

Vélemény:

 

60 Száz év megbocsájtás

(2016)

Meglopni egy tolvajt !

 
Yosihiro   2020.11.12 19:44
1

Ebben a filmben nekem a csúnya beszéd, ami igazából taszító volt. Valahogy nem illett a filmbe. A történet nem lenne rossz, de vannak részek, amikor már túlon túl... Szóval kicsit pörgős, kicsit unalmas, és az igazi filmhatás nem jött át. Nem tudott megragadni semmi olyan, amiért azt mondanám, hogy ez egy jó alkotás. A színészek sem hozzák azt, amit igazából az ilyen típusú filmeknél elvártam volna. Összességében a történet jó, a forgatókönyv már nem annyira, vannak benne hiányosságok. A szereplők nem tudnak olyan teljesítményt felmutatni, amiért ki elehetne emelni a filmből valakit is. A képi és hangi effektek szerintem jól sikerültek. Így én erre a filmre csak három csillagot adok, mert többet nem érdemel. Már az itt lévő címet sem értem, miért Száz év megbocsájtás, mivel a filmben elhangzik az egy tolvajtól lopni szöveg. A másik, hogy szerintem egy romantikus jelenttel többre mentek volna a történetvezetésben. Az igazság az, hogy jól végződik, és ez nekem mindig pluszt jelent, ez ebben az esetben is így van. Egyszer nézhető kis akciófilm, amit nem turbóztak fel, de érdemes megnézni. Nem nagyon csalódunk benne, hanem adhat egy kellemes délutánt a trágár szövegektől eltekintve. Üdv, Yosi