Közösség

Vélemény:

 

70 Csak lazán, Scooby-Doo

(2015)

Csak lazán, Scooby-Doo

 
dom12   2018.09.10 18:54
1

Sajnos nemrég volt "szerencsém" rápillantani a TVre, és megtaláltam a Boomerang adót, melyen a kedvenc régi sorozataim voltak. Gondoltam, kicsit nosztalgiázom, és megnéztem egy rész a volt kedvenc sorozatom legújabb változatából, a "Csak lazán, Scooby Doo"-ból. Hiba volt. Ez a műsor a gyerekkori kedven sorozatom megalázása!!! Ez egy gusztustalan, hihetetlenül erőltetett poénokkal teletűzdelt hányadék. Továbbá sikerült egy olyan undorító műsort létrehozniuk, mely egyik korosztálynak sem élvezhető. Az animációk visszataszítóak, a több, mint 30 évvel ezelőtti Scooby Doo filmek is szebbek voltak ennél. A poénok gyermekek számára egyszerűen úgy, ahogy vannak érthetetlenek, az idősebb korosztály számára pedig nem viccesek. Hihetetlenül primitív módon a Scooby-csapaton belül próbálnak szerelmi szálakat létrehozni. A régi jó karakterek, buta, semmirekellő figuráknak vannak feltüntetve stb. Egyszóval egy 20 perces epizóddal sikerült lerombolni minden szép emlékemet gyerekkorom kedvenc sorozatáról....