Közösség

Vélemény:

 

77 The Defenders

(2017)

A hétköznapi hősök ha összefognak...

 
Robinson76   2022.03.12 18:40
0

Az elmúlt időszakban átrágtam magam hőseink önálló sorozatain, így már neki mertem állni ennek a szériának, ami hozta is az általam elvártakat. Itt az első rész felhelyezi a bábukat a táblára, de a nagy találkozás a hősök között csak a harmadik részben történik meg, majd megismerhetjük a rossz oldalon álló szervezet: a Kéz öt vezetőjét, akik meg akarják semmisíteni New York városát. Bár a négy karakter egyedül is jól tud(na) érvényesülni és nem igazán csapatjátékosok, itt nem volt ezzel különösebb probléma. Ugyanis hőseink csapatának dinamikája rendkívül fontos volt a széria sikerének szempontjából, és a négy szuperhős remekül helyt is állt együtt és jól kiegészítve egymást, remekül valósították meg az eltérő stílusokat. Daredevilnek és Iron Fistnek személyes ügye van a titkos bűnszervezettel, előbbi szépen hozza magát, utóbbi még jobb is, mint az önálló sorozatában. Jessica a legviccesebb, de nem győzött meg igazán, és Luke Cage karakterével sem vagyok teljesen kibékülve. Szép volt, jó volt, de egy darabig elég is volt a Marvel hőseiből.