Közösség

Vélemény:

 

82 Bosszúállók: Végtelen háború

(2018)

Bosszúállók: Végtelen háború

 
Thibo84   2019.01.13 08:02
0

Valahol várható volt a fordulat a végén, de az ember még sem akarta elhinni, hogy Thanos-nak végül sikerül a terve. Mikor véget ért a film, a mozi terem hiába volt tele, nem hallottam senkit beszélni, voltak akik a könnyeikkel gyászolták elesett kedvenc karakterüket. Jó poénokkal, látványos csatákkal és rengeteg érzelmekkel tűzdelték tele a Russo fivérek, bár volt egy két dolog amire jobban is oda figyelhettek volna, de ezeket betudom az izgalmuknak, hogy levezényelhetik ezt a nagy volumenű filmet. Viszont nem tetszett, hogy Hulk-ot így állították be. Thanos könnyű szerrel leverte, és nekem ne jöjjenek azzal, hogy az örült titán sokkal jobb harcos nála. Hulk minél dühösebb annál erősebb. Az ellenére, ha egy kicsit is felszökik a vérnyomása Bruce-nak, zöld alteregója azonnal színre lép, itt meg mint egy hisztis, duzzogós gyerek akit elvertek, nem hajlandó előjönni. Ang Lee 2003-as Hulk mozija mutatja be igazából a zöld monstrumot. Mióta a Disney-nél van azóta igen gyenge karaktert csináltak belőle. Hol maradt az, aki egyes képregény füzetekben bolygó pusztítókként ábrázolják. Remélem a 4. részben régi fényében fog ragyogni, még ha ehhez egy ruha is kell, hogy előcsalja Banner Hulk-ot. Thor megjelenése a nagy csata közben, Vihartörővel az oldalán, talán a leglátványosabb - és nem csak én állítóm ezt -, amitől a jó értelemben értendő, hideg futkározott a hátamon.