Közösség

Vélemény:

 

50 Az Emoji-film

(2017)

Az Emoji-film

 
ricsiken Nézhetetlen  2017.08.30 11:15
1

Nem tudtam rajta elmosolyodni sem. 1-2 jelenetet érdekesnek találtam,de ez minden. Volt amikor egyszerűen csak a fejemet fogtam ,hogy : Mi van?! Senkinek sem ajánlom aki mégis megnézné számoljon arra hogy azt a kb. 1 órát és 20 percet soha nem kapja vissza az életében. Tényleg csodálatos,hogy valaki több módon ki tudja fejezni magát, !!SPOILER!! :

De ezt a Csaj mondta a srácnak az emoji miatt. Könyörgöm, az tényleg annyira csodálatos ,hogy annyira híján van az érzelemkifejezésnek ,hogy saját maga képtelen kifejezni? Ahhoz is a telefonja kell. Ráadásul még a csajnak is bejön ,hogy a srác annyira nyúl ,hogy csak a telefonjával tudja kifejezni az érzéseit. A törlés meg nem kell,mert megkedvelte a telóját és felszedte a csajt. A srác azért volt dühös ,mert a telefonja nem szedte fel neki a csajt. Tegye le a telefont és menjen oda vagy felejtse el. Lehúzza az adatkábelről és mégse törli (oké gyerekek miatt le van egyszerűsítve),de ez nem így működik. Gyerek lehúzza akkor a megnyirbált szoftver nem áll fel újra. Nem vagyok képes visszaemlékezni több momentumra a filmből,mert annyira jelentéktelem ,hogy az agyam TÖRLI! Haha TÖRLI értitek. Nesztek elveszett poén.