Az Emoji-film (2017)

The Emoji Movie

JRD   2022. 08. 30.

Egy egyszerű "film" se több, se kevesebb. Átlagos történet, átlagos szereplőkkel és gondolatokkal. Mégis hazudnék, ha azt állítanám, hogy nem érdemes megnézni. Dehogynem! Hiszen mindenkinek más az ízlése. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

mamiéstöti2   2019. 02. 19.

Sokkal jobbat vártam, számomra egy nagy csalódás volt ez az alkotás. Az emojik sem voltak túl megnyerőek.

HercegPeter   2019. 06. 25.

Ez egy több rajzfilmből összetákolt, gyenge és kifejezetten felejthető alkotás. Leginkább az Agymanókból merítettek ötletet, de többek között a Shrek is adott készítőknek ötleteket. Nagyon sok az erőltetett szóvicc, főleg a kézzel kapcsolatban. Sajn... több»

Lamboh   2017. 10. 08.

Szerintem nem olyan rossz, mint ahogy azt sokan (konkrétan majdnem mindenki) állítják, de abban igazat adok, hogy gyenge lett. Magát az emojis ötletet én jónak tartom, csak a kivitelezés nem sikerült úgy, ahogy azt a készítők elképzelték. Emiatt pedi... több»

HE7EDIK   2019. 01. 03.

Hát igen, vannak filmek, amiket a mai facebookos instagrammos twitteres világunk termel ki, ez tipikusan olyan. Alacsony IQ szintű felnőtteknek és gyermekeknek ajánlott, amúgy messziről kerülendő agyzsibbasztás.

GedyPapa   2017. 11. 03.

Nem egyszerűen rossz a film, hanem irgalmatlanul buta...És butának tartja azt is, aki megnézi. Adtam neki egy esélyt, de képtelen voltam megnézni. Sok-sok agyradír amerikai filmet láttam már, de ez még annak is rossz. Még vicces sem volt, pedig azzal... több»

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Szörnyen unalmas és semmitmondó mese. Talán a barátság egy mint főbb motívum megjelenik, de ennyi a történet. Gagyi és ritka rossz történet. Az animáció szép és a zenék pörgősek, de ez kevés, még egy kisgyerekeknek szóló mesénél is.

A film összbevétele 217 776 646 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 163 591 506 forintot termelt. A hazai mozik összesen 126 978 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

T. J. Miller szerint ez volt a valaha volt leggyorsabban elkészülő animációs film.

(jakedave)

2018-ban megkapta az Arany Málna díjat.

(Norbi)

Az Emoji-film nagyon hamar felkerült az IMDB legrosszabb filmeket összegyűjtő listájába. Jelenleg (2017. aug. 15) 1,8 ponton áll a 10 fokú skálán.

(GedyPapa)

A filmben 250 különböző emojit építettek be az alkotók.

(GedyPapa)

A film bejelentését igen negatívan fogadták a közösségi média felületein. Az első előzetes 2017 januárjáig több mint 79 ezer dislike-ot kapott a YouTube-on.

Öngyilkos trollkodásnak mondjuk nem rossz, de minden másnak szinte értékelhetetlen, hiába próbálták meg mégiscsak becsomagolni valamiféle basic-tanmesébe az outsider emojiról, akibe sokkal több érzelem szorult, mint amit elvárnak tőle. több»