Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Az Emoji-film (2017)

The Emoji Movie

Érdekességek: Az Emoji-film (2017)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

Az Emoji-film nagyon hamar felkerült az IMDB legrosszabb filmeket összegyűjtő listájába. Jelenleg (2017. aug. 15) 1,8 ponton áll a 10 fokú skálán.

(GedyPapa )

A filmben 250 különböző emojit építettek be az alkotók.

(GedyPapa )

A film bejelentését igen negatívan fogadták a közösségi média felületein. Az első előzetes 2017. januárjáig több mint 79 ezer dislike-ot kapott a YouTube-on.

A film teljes cselekménye egy okostelefonban játszódik.

A Sony 2016. december 20-án rukkolt elő az első beharangozó előzetessel.

A megfilmesítés jogaiért kemény harcot vívott a Warner Bros. a Paramount Pictures és a Sony Pictures Animation. 2015. július 21-én a Sony bejelentette, hogy ők filmesítik az Emojikat.

Az Emoji-film előtt a nézők a Puppy című rövidfilmet nézhetik végig, mely a Hotel Transylvania spinoffja.

A film premierje eredetileg 2017. augusztus 11-én lett volna, de a stúdió végül egy héttel korábbra hozta a bemutatót.