Clara

A világ egy rejtélyes, mesebeli szegletében sárkányok, törpék, varázslók és megannyi mókás figura közt él egy kis kunyhóban egy kislány, Clara. Nincsenek emlékei, nem tudja, honnan származik, még abban sem biztos, hogy tündér-e vagy ember. Csupán cimboráira, három csintalan majomra és egy elragadó… Több

Forgatókönyvíró: Sergiy Grabar, Oleksandr Klymenko
Ország: Ukrajna
Premier (HU): 2019.10.31.
Forgalmazó: Vertigo

2023.10.25 Mihaly386611 Nézhetetlen

Clara - Egy tündéri kaland

Egyszer láttam a mesét, és azt kell mondjam, hogy a legrosszabb, amit valaha láttam. 5-6 éves gyereket se fogja lekötni, azt garantálom, 10/1. 15%, ezt senkinek nem ajánlom, ha csak nem akar szenvedést. A mese hossza 1 óra 29 perc, de nagy szenvedés.

2018.01.20 kasztni

Valóban tündéri mese, de a negatív karakterek talán kicsit túl félelmetesre sikerültek. A vérben úszó szemek még nekem is ijesztőek voltak, de lehet, a hatévesek edzettebbek nálam.

2019.11.01 gennaddifix

A rajzolás és a hangulata alapján elsőre azt gondoltam, hogy valamifajta "Jégvarázs" utóérzés lesz majd a mese, de szerencsére nem így alakult. Eredetinek persze eredeti, de mit mondhatnék, ez nem az az animáció, amit valaha még meg szeretnék nézni.

2018.05.11 sadis

Elbűvölő animációs film jól kidolgozott figurákkal és érdekes történettel. Család mozizásra pont ideális, nem spóroltak a humorral és izgalommal.

2019.11.03 gabi

Kedves és aranyos mese, de sajnos nem több ennél. A gyerekkel együtt be lehet ülni a moziba rá, de sajnos semmi sem garantálja, hogy te is élvezni fogod. Egy kicsit gagyin megírt karakterek és gyenge animációs technika jellemzi. :/

A film 6 809 335 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 4 948 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.