Közösség

Vélemény:

 

55 Pappa Pia

(2017)

Pappa Pia

 
MMcFly2015   2017.08.16 21:13
2

Én megkaptam amit egy musicaltől várok. A sztori rém egyszerű, ahogy az általában lenni szokott hasonló filmeknél (Séta a napfényben, Mamma mia, Mindörökké Rock). Nem is kell túlgondolni, mély mondanivalót keresni ezekben. Ez egy buli film, és a poénokkal meg a híres magyar slágerekkel annak megállja a helyét. Én kifejezetten szeretem Stohl Andrást, mint színészt, mégis az ő jelenléte sikerült irritálóan a filmben. Néhol túl erőltetettnek éreztem ezt a karaktert. Amit viszont bánok, hogy ő az egyetlen főszereplő, aki nem énekelt egy számot sem a játékidő alatt, pedig Szimba szinkronhangjaként, és színházi Koppányként is bizonyított énekhangjáról. Hiába a régebbi magyar slágerek, nem tudnám jó szívvel minden korosztálynak ajánlani. Ez nagyon a mai srácoknak készült, bulis - fesztiválos környezetbe. Lehet ezért is hasalt el egy - két kritikusnál. A lényeg, hogy én kitűnően szórakoztam, magyaroktól ritkán látni hasonló műfajt, és örülök, hogy nekünk is van slágerlistás musical stílusú filmünk. :)