Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Stohl András
Geszti Péter
Szikora Róbert
Andrew G. Vajna

BoBamburg   2021. 07. 13.

Olyan, mint az álom.net; egyszer mindenképp meg kell nézni, mert ennyire nevetségesen rossz filmmel tényleg ritkán találkozik az ember. Pedig magyar nagyközönségnek szánt filmekkel kapcsolatban nincsenek erős elvárásaim, ez tényleg minden szintet alulmúlt.

indingo   2017. 10. 01.

Igazi könnyed limonádé a film, de nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. A dalokat remekül válogatták össze és nem volt sok a zene, pedig engem általában 5 perc után idegesít a dalolászás.

7ETEDIK Nézhetetlen  2018. 10. 06.

Stohl buci és Nagy Feró tróger megmutatják, miért rühellik őket oly sokan, köztük én is. Az az igazság, hogy egyszerűen nézhetetlen és olyannyira irritáló, hogy ehhez képest egy gyökérkezelés wellness hétvége....

Szilonka   2017. 10. 17.

Szerintem ez egy könnyed bulis film. nekem tetszettek benne a zenék, kicsit leporoltak pár klasszikust, de helyet kaptak mai slágerek is. A története is kedvelhető.

Deku   2017. 12. 10.

Hát kár volt belenézni ebbe a filmbe mert igazán vontatott és semmilyenre sikeredett. Nem igazán érte el azt a hatást a film, amire befizettem. Ez pedig elkeserítő volt.

Ms. Akárki   2019. 07. 27.

Ennél rosszabb, bugyutább, rosszindulatú és gagyi filmet régen láttam már. Csak értelmetlen giccsparádé az egész film. Unalmas és értelmetlen történet. Jó szívvel senkinek nem ajánlanám. Kínvallatásra még jó lehetXD

Norbert93 Nézhetetlen  2018. 07. 21.

Nem az a baj, hogy a film pocsék, hanem az, hogy az ilyenekre évtizedek óta pénzt adnak. Amikor leülök egy ilyen film elé nem tudom eldönteni, hogy a szánalom vagy a szégyenérzet fogott-e el. Nem voltam képes negyedóránál tovább nézni.

A film 273 173 772 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 227 228 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Csupó Gábor nyolc éve nem rendezett nagyjátékfilmet. Korábbi munkái közül a legismertebb A Simpson-család és a Híd Terabithia földjére. A rendező Los Angelesből tért haza a film kedvéért.

Ostorházi Bernadett elmondta, hogy épp egy londoni japán étteremben dolgozott, amikor telefonon megkeresték a szerep kapcsán.

A Pappa Piában első alkalommal játszik Dobó Kata és Vajna Tíme. Míg előbb filmalap vezetőjének, Andy Vajnának az exe, utóbbi jelenleg a felesége.

Ez a női főszerepet alakító Ostorházi Bernadett első nagyjátékfilmje.

A Pappa Pia Szabó Kimmel Tamás első filmje a 2009-es Made in Hungária óta. Az elmúlt nyolc évben csak a színpadok deszkáin láthatta őt a közönség.

Szar van a lángosban, avagy egymilliárdos házibuli a dunaparti csónakházban, avagy hogyan erőszakoljunk meg nagy slágereket úgy, hogy a jó ízlés sikítva szaladjon el innen olyan messze, ahol már biztos nem lehet rá veszélyes a P. Mobilt musicalesen éneklő Nagy Feró.
20/100 több»

A Pappa Pia pont az a film, amire azért megy el a család, hogy lássa Reviczky Gábort, ahogy a „Nézését, meg a járását” énekeli. A Pappa Pia pont úgy ötvözi a felnőttek szórakoztatását a fiatalok szórakoztatásával, hogy az mindenki számára mulattató legyen – ez viszont bőven nem azt jelenti, hogy a film túlszárnyalná elődeit a magyar filmtörténelemben. 50/100 több»