Hetedik Nézhetetlen  2018. 10. 06.

Stohl buci és Nagy Feró tróger megmutatják, miért rühellik őket oly sokan, köztük én is. Az az igazság, hogy egyszerűen nézhetetlen és olyannyira irritáló, hogy ehhez képest egy gyökérkezelés wellness hétvége....

Szilonka   2017. 10. 17.

Szerintem ez egy könnyed bulis film. nekem tetszettek benne a zenék, kicsit leporoltak pár klasszikust, de helyet kaptak mai slágerek is. A története is kedvelhető.

indingo   2017. 10. 01.

Igazi könnyed limonádé a film, de nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. A dalokat remekül válogatták össze és nem volt sok a zene, pedig engem általában 5 perc után idegesít a dalolászás.

MMcFly2015   2017. 08. 16.

Én megkaptam amit egy musicaltől várok. A sztori rém egyszerű, ahogy az általában lenni szokott hasonló filmeknél (Séta a napfényben, Mamma mia, Mindörökké Rock). Nem is kell túlgondolni, mély mondanivalót keresni ezekben. Ez egy buli film, és a poénokkal meg a híres magyar slágerekkel annak megállja a helyét. Én kifejezetten szeretem Stohl Andrást, mint színészt, mégis az ő jelenléte sikerült irritálóan a filmben. Néhol túl erőltetettnek éreztem ezt a karaktert. Amit viszont bánok, hogy ő az egyetlen főszereplő, aki nem énekelt egy számot sem a játékidő alatt, pedig Szimba szinkronhangjaként, és színházi Koppányként is bizonyított énekhangjáról. Hiába a régebbi magyar slágerek, nem tudnám jó szívvel minden korosztálynak ajánlani. Ez nagyon a mai srácoknak készült, bulis - fesztiválos környezetbe. Lehet ezért is hasalt el egy - két kritikusnál. A lényeg, hogy én kitűnően szórakoztam, magyaroktól ritkán látni hasonló műfajt, és örülök, hogy nekünk is van slágerlistás musical stílusú filmünk. :)

Deku   2017. 12. 10.

Hát kár volt belenézni ebbe a filmbe mert igazán vontatott és semmilyenre sikeredett. Nem igazán érte el azt a hatást a film, amire befizettem. Ez pedig elkeserítő volt.

Stohl András
Stohl András
Geszti Péter
Szikora Róbert
Andrew G. Vajna

Szar van a lángosban, avagy egymilliárdos házibuli a dunaparti csónakházban, avagy hogyan erőszakoljunk meg nagy slágereket úgy, hogy a jó ízlés sikítva szaladjon el innen olyan messze, ahol már biztos nem lehet rá veszélyes a P. Mobilt musicalesen éneklő Nagy Feró.
20/100 több»

A Pappa Pia pont az a film, amire azért megy el a család, hogy lássa Reviczky Gábort, ahogy a „Nézését, meg a járását” énekeli. A Pappa Pia pont úgy ötvözi a felnőttek szórakoztatását a fiatalok szórakoztatásával, hogy az mindenki számára mulattató legyen – ez viszont bőven nem azt jelenti, hogy a film túlszárnyalná elődeit a magyar filmtörténelemben. 50/100 több»

Sürgősen felejtsük el ezt a reménytelenül elrontott alkotást, hajrá magyar film, ennél már csak jobb lehet...

3/10 több»

Csupó Gábor nyolc éve nem rendezett nagyjátékfilmet. Korábbi munkái közül a legismertebb A Simpson-család és a Híd Terabithia földjére. A rendező Los Angelesből tért haza a film kedvéért.

Ostorházi Bernadett elmondta, hogy épp egy londoni japán étteremben dolgozott, amikor telefonon megkeresték a szerep kapcsán.

A Pappa Piában első alkalommal játszik Dobó Kata és Vajna Tíme. Míg előbb filmalap vezetőjének, Andy Vajnának az exe, utóbbi jelenleg a felesége.