Megy a gőzös (2007)

Megy a gözös

Liza1997   2022. 03. 01.

Nagyon félresikerült egy film, az biztos, hiába volt körülötte akkora nagy hype anno. Semmi értelme az egésznek, a szereplők ökörködései nagyon cikik. L. L. Juniortól meg frászt kapok, totál ellenszenves az egész film.

Orosz István   2017. 07. 28.

Nem rossz magyar film, de az Indul a Bakterházat soha nem fogja felülmúlni,viszont nekem kellemes csalódás is volt mikor először láttam, mondjuk édesapám mikor megy a tv-be mindig megnézi.

Norbert93   2019. 01. 05.

Nosztalgiagőzös

A bakterekkel megpróbálták meglovagolni a már kultikussá vált Indul a bakterházat, de felesleges és mellette erőtlen próbálkozás volt.

Bizsu82   2019. 07. 08.

Egyszeri nézésre alkalmas film. Láttam már jobbat. Átlagos. vannak benne jó poénok, de összességében nem elsöprő a humora. Egyébként a színészek alakítása jó.

inemeth   2015. 03. 15.

filmnek gyenge, kabarénak, színházi előadásnak jobban megállná a helyét. sablonszerű poénok, lapos történet.

kisssjanka   2018. 05. 10.

Vannak a filmben humoros és találó jelenetek, és megtalálhatóak benne a magyar filmekre jellemző sablonosnak mondható elemek amiket nem tudunk megunni mégis összességében találunk benne hibákat bőven.

goldfisy   2015. 03. 29.

Még helyi viszonylatban is silánynak mondható film, melynek se eleje, se vége. Nincsenek nagy poénok, annál inkább elcsépelt, amatőr jelenetek.