Orosz István   2017. 07. 28.

Nem rossz magyar film, de az Indul a Bakterházat soha nem fogja felülmúlni,viszont nekem kellemes csalódás is volt mikor először láttam, mondjuk édesapám mikor megy a tv-be mindig megnézi.

Norbert93   2019. 01. 05.
Nosztalgiagőzös

A bakterekkel megpróbálták meglovagolni a már kultikussá vált Indul a bakterházat, de felesleges és mellette erőtlen próbálkozás volt.

kisssjanka   2018. 05. 10.

Vannak a filmben humoros és találó jelenetek, és megtalálhatóak benne a magyar filmekre jellemző sablonosnak mondható elemek amiket nem tudunk megunni mégis összességében találunk benne hibákat bőven.

inemeth   2015. 03. 15.

filmnek gyenge, kabarénak, színházi előadásnak jobban megállná a helyét. sablonszerű poénok, lapos történet.

goldfisy   2015. 03. 29.

Még helyi viszonylatban is silánynak mondható film, melynek se eleje, se vége. Nincsenek nagy poénok, annál inkább elcsépelt, amatőr jelenetek.