Megy a gőzös (2007)

Megy a gözös

Bizsu82   2019. 07. 08.

Egyszeri nézésre alkalmas film. Láttam már jobbat. Átlagos. vannak benne jó poénok, de összességében nem elsöprő a humora. Egyébként a színészek alakítása jó.

Orosz István   2017. 07. 28.

Nem rossz magyar film, de az Indul a Bakterházat soha nem fogja felülmúlni,viszont nekem kellemes csalódás is volt mikor először láttam, mondjuk édesapám mikor megy a tv-be mindig megnézi.

Norbert93   2019. 01. 05.

Nosztalgiagőzös

A bakterekkel megpróbálták meglovagolni a már kultikussá vált Indul a bakterházat, de felesleges és mellette erőtlen próbálkozás volt.

kisssjanka   2018. 05. 10.

Vannak a filmben humoros és találó jelenetek, és megtalálhatóak benne a magyar filmekre jellemző sablonosnak mondható elemek amiket nem tudunk megunni mégis összességében találunk benne hibákat bőven.

inemeth   2015. 03. 15.

filmnek gyenge, kabarénak, színházi előadásnak jobban megállná a helyét. sablonszerű poénok, lapos történet.

goldfisy   2015. 03. 29.

Még helyi viszonylatban is silánynak mondható film, melynek se eleje, se vége. Nincsenek nagy poénok, annál inkább elcsépelt, amatőr jelenetek.

ZoltanT   2016. 04. 17.

Nagyon nagy alakítás, professzionális munka, kiváló történet... csak az zavart, hogy hamar vége lett. Élveztem nagyon és akárhányszor újratudnám nézni.