Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Bánki Gergely
Bánki Gergely
Nagy Ervin
Ujlaky Dénes

Crystaldeer   2020. 08. 15.

unalmas

Mikor megláttam ezt a filmadatlapot, azt gondoltam, hogy amiben ilyen jó színészek játszanak, az csak jó film lehet, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy a film nagyon gyenge..nem is értem, hogy lehetett így elrontani...már kb 20 perc után kiakartam kapcsolni, de végignéztem, hogy aztán megtudjam írni mennyire rossz lett. A film túlságosan vontatott, unalmas a cselekmény, bár egy két csavar és vicces jelenet van a történetben, de összeségében nagyon gyenge lett. Ha másfél órát elakartok pazarolni, hát hajrá jó szórakozást, de inkább nézzetek valami más filmet.

indingo   2017. 10. 07.

Mostanában sok jó magyar filmet láthattunk a mozikban ezért is ültem be rá, de nekem annyira nem jött be. Óvodás poénok vagy olyanok amiket már más filmben láttam, nem nagy eresztés.

TomÁcs   2019. 11. 25.

Érdekes felépítésű film, Nagy Ervin hozza a tőle már elvárható remek alakítást. A történet elég beteg, de voltak benne jó poénok.

VvV   2019. 12. 06.

Picit elmebeteg a története. Nagyon izgalmas lett a végkifejlete, kalandos őrület a vége. A szereplők, a karakterek is elég jók.

szanko   2017. 10. 11.

Nem rossz, de láttam már jobbat is. Kissé kidolgozatlannak tűnt minden téren. Maga az elgondolás nem lett volna rossz,de a poénok és a képi világ kidolgozása is lehetett volna alaposabb. Viszont ahhoz képest, hogy mennyi idő alatt és mennyi pénzből készült...5 csillag. Összességében szerethető, nézhető.

nándi99   2017. 09. 13.

Hát inkább ezt nézzétek, mint a Pappa piát. Bár azzal ellentétben ez biztos nem lesz annyira sikeres, pedig sokkal jobban megérdemlné. Jópofa sztori, minden sarkon egy újabb humorforrás, a főszereplő pedig egyszerűen zseniális figura.

SunnyM   2017. 09. 12.

Amilyen jól indult az eleje, annyira kusza lett a befejezése a filmnek. Egyszerűen erőltetett lett, és már kezdtem érezni a szekunder szégyent. Szóval nehéz ezt így megítélni, de legjobb esetben is csak 3 csillagot tudok rá adni. Őszintén szólva sokkal többet vártam tőle az előzetes alapján.

A film 2 818 028 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 2 736 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film magyar premierje 2017. szeptember 21, azonban a bemutató előtt már megtekinthető volt a nyíregyházi Vidor fesztiválon és Miskolcon a Jameson CineFest versenyprogramjában.

(GedyPapa)

A film a 41. Montreali World Filmfesztiválon került először bemutatásra.

(csd)

A kapkodva egymás után dobált, főleg helyzetkomikummal élő szituációk ugyan tartanak egy kigondolt, keserédes befejezés felé, csak közben a történet nagyon döcög és zavaró a modorossága. Amit viszont a Hetedik alabárdos javára kell írni, hogy minden kockájáról süt, alkotója milyen szeretettel vázolta fel szatirikus látleletét a színházi világról. 60/100 több»