Hetedik alabárdos

Hetedik alabárdos

2023.06.09 Emmersson

Kis Nagy Ember

A véletlenek és az ukrán alvilág összjátéka folytán – ahol fontos szerep jut egy alabárdnak, a zsinórpadlásról vizelésnek és még sok apróságnak – egy sokadik senki, a szöveg nélküli láthatatlan szereplő előtérbe keveredik. Miklós (Bánki Gergely) esté... Teljes kritika

2020.08.15 Crystaldeer

unalmas

Mikor megláttam ezt a filmadatlapot, azt gondoltam, hogy amiben ilyen jó színészek játszanak, az csak jó film lehet, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy a film nagyon gyenge..nem is értem, hogy lehetett így elrontani...már kb 20 perc után kiakartam kapcsolni, de végignéztem, hogy aztán megtudjam írni mennyire rossz lett. A film túlságosan vontatott, unalmas a cselekmény, bár egy két csavar és vicces jelenet van a történetben, de összeségében nagyon gyenge lett. Ha másfél órát elakartok pazarolni, hát hajrá jó szórakozást, de inkább nézzetek valami más filmet.

2017.10.07 indingo

Mostanában sok jó magyar filmet láthattunk a mozikban ezért is ültem be rá, de nekem annyira nem jött be. Óvodás poénok vagy olyanok amiket már más filmben láttam, nem nagy eresztés.

2019.12.06 VvV

Picit elmebeteg a története. Nagyon izgalmas lett a végkifejlete, kalandos őrület a vége. A szereplők, a karakterek is elég jók.

2017.09.13 nándi99

Hát inkább ezt nézzétek, mint a Pappa piát. Bár azzal ellentétben ez biztos nem lesz annyira sikeres, pedig sokkal jobban megérdemlné. Jópofa sztori, minden sarkon egy újabb humorforrás, a főszereplő pedig egyszerűen zseniális figura.

2019.11.25 TomÁcs

Érdekes felépítésű film, Nagy Ervin hozza a tőle már elvárható remek alakítást. A történet elég beteg, de voltak benne jó poénok.

2017.10.11 szanko

Nem rossz, de láttam már jobbat is. Kissé kidolgozatlannak tűnt minden téren. Maga az elgondolás nem lett volna rossz,de a poénok és a képi világ kidolgozása is lehetett volna alaposabb. Viszont ahhoz képest, hogy mennyi idő alatt és mennyi pénzből készült...5 csillag. Összességében szerethető, nézhető.

2017.09.02 Alphik

Miről is van szó? Adott egy csetlő boltó figura, aki megkapja egy színdarab megrendezésének lehetőségét, és ebből készült egy film. Okés, ez eddig nem baj, de a film éppolyan bárgyú és jellegtelen, mint maga a darab. Nagyon sajnálom, mert kéne már egy jóféle magyar vígjáték, de ezt inkább kerüljétek el messziről.

2017.09.12 SunnyM

Amilyen jól indult az eleje, annyira kusza lett a befejezése a filmnek. Egyszerűen erőltetett lett, és már kezdtem érezni a szekunder szégyent. Szóval nehéz ezt így megítélni, de legjobb esetben is csak 3 csillagot tudok rá adni. Őszintén szólva sokkal többet vártam tőle az előzetes alapján.