Közösség

Vélemény:

 

70 The Monster

(2016)

The Monster

 
TribeBubu   2017.07.26 02:34
2

Kicsit pörgősebb filmre számítottam, de egyáltalán nem találtam olyan rossznak, mint az IMDb felhasználói. Ritka elegye egy szívszorító (és kissé elcsépelt) drámának és egy régimódi horrornak. Ha nem is tetszik sokaknak ez az ötvözet és a vontatott tempó, azt szerintem mindenki beláthatja, hogy a rendezés valami csodálatos. Ilyen látványosan összedirigált hátborzongatóan és művészien darkos képeket ritkán látni mozgóképen, főleg úgy, hogy szinte egymást érik az ilyen snittek. A Lizzy-t alakító Ella Ballentine előtt le a kalappal, az Oscar-gálával pedig a pokolba, amiért még csak nem is jelölték ezt a 15 éves kis színészzsenit. Remélem, a rendezőt, Bryan Bertinót nem ásták el a stúdiók a film nem túl nagy sikere miatt és még kap lehetőséget villogtatni tehetségét a jövőben. Afelől viszont kétségeim sincsenek, hogy Ballentine kisasszonyról még fogunk hallani, mert nincs az az elmebeteg rendező, aki egy ilyen alakítás után ne őt akarná megnyerni egy olyan filmbe, amiben van egy tinilány főhős.