Közösség

Vélemény:

 

59 Cold Skin

(2017)

Cold Skin

 
respect the movies   2018.03.19 18:29
3

Szerintem jó film volt! Ha őszinte akarok lenni ezzel a filmmel kapcsolatban, akkor nem teljesen erre számítottam a filmtől! Anno annak idején megvásároltam a könyvet amiből készítették a filmet (azért jó pár ponton eltér a filmtől, de az alapját azért sikerült megtartani) és nekem nagyon tetszett a története! Főleg a történet mondanivalója volt az ami kimondottan megfogott és talán emiatt is örültem annak nagyon, hogy végül a rendezői széket az a bizonyos Xavier Gens foglalhatta el akinek köszönhetem az egyik kedvenc filmemet a 2011-es Hasadást! Nem merném összehasonlítani a két filmet, de azért nyomokban feltűnt egy két hasonlóság a két film közt! Tulajdonképpen ha spoiler mentes akarok lenni, akkor azt írnám, hogy mindkét film egyik legfontosabb eleme, a különböző emberek egymáshoz viszonyulását láthatjuk (persze azért a Cold Skin azért ennél sokkal többet ad és kínál is, nem hiába lehetne besorolni egész sornyi műfajba a filmet, a horror, thriller, sci-fi, kaland vagy a dráma műfajokból is találhatunk elemeket benne)! Kimondottan úgy gondolom, hogy ez egy nagyon megosztó film lesz, kevesen lesznek akik csak úgy el lesznek vele, sokkal inkább a két véglet fogja jellemezni a film nézőközönségét! Összegezve: nekem kimondottan tetszett és nem bántam meg a ráfordított közel két órás műsoridőt!