Közösség

Vélemény:

 

65 Kocka 2. - Hiperkocka

(2002)

Kocka 2. - Hiperkocka

 
respect the movies   2018.02.27 17:21
0

Szerintem nem volt egy rossz film! Található a két Kocka film közt hasonlóságok, mégis azt kell hogy mondjam, ez a rész sokkal jobban leköti a néző figyelmét mint mondjuk az első rész, de ez most kivételesen nem a legjobb értelemben mondanám! Mert egy sokkal tudományosabb, sokkal több sci-fi tartalommal van megtöltve (nem hiába a filmet nem is nagyon sorolták a horror kategóriába, mint mondjuk az első részt) mindezek nem is lennének problémák, viszont nekem egy kicsit túl "száraz" volt! Tulajdonképpen mindent "feláldoztak" a készítők és nagyon rámentek a tudományra! Technikailag, történetileg, a karakterek és drámai elemekből is kevesebbet kapunk és ez egy folytatásnál nem éppen a legjobb dolog szerintem! Viszont talán a legjobban engem azt bosszantott, hogy még még mindig nem kapunk válaszokat semmire (tudom hogy a filmnek készült még egy harmadik része is, de az mint a címe is mutatja inkább egy eredettörténet és a Hiperkocka után már nem készült további folytatás)! Talán pont ezek tükrében mondanám azt, hogy kicsit kevésnek éreztem a filmet, de egy közepes átlagot, simán meglépi ez a rész is!