Közösség

Vélemény:

 

87 Sötétség

(2017)

Jobb is lehetett volna...

 
Clairette   2021.12.17 07:23
3

Nagy kár, hogy ezt a sorozatot nem lehet évadonként értékelni. Az első évad szinte tökéletes volt. Bár az első részek kicsit lassacskánt keltek életre, de aztán fel is gyorsultak, jöttek a változatos szereplők, az egybefonódások. Nem mondom, hogy tökéletesen értettem mindent, de követhető volt. Erre öt csillag. Aztán jött a második évad. Az sem volt rossz, bár volt itt-ott, ahol már belealudtam, de még itt is tudtam követni az eseményeket. Ez is tetszett, négy csillag. De aztán jött a harmadik évad. Kár, hogy mivel ez volt az utolsó, ez hagyott mély nyomot, nem jó értelemben. Unalmas volt, több helyett értelmetlen és követhetetlen. Ebben is voltak jó részek, mint pl. az, hogy az első évadban csak úgy megemlített női holttest a tóban nagy megdöbbenésre kiderült, hogy ki az. Már sokszor az agyamra ment az a sok bölcsesség, amivel próbáltak valamit is megmagyarázni, Jonas sokszor bamba tekintete (de legalább már itt kevesebbet lihegett ébredés után, mint a többi évadban), Martha arcán a seb néha bal, néha jobb oldalon való feltűnése, de egy nagyon ütős befejezésben nagyon reménykedtem. Azt se nagyon kaptam meg. Ez két csillag. Ez átlagban háromra jött ki, amit nagyon sajnálok, mert baromira jó lehetett volna, ha az első évad színvonala végig megmarad. De azért összességében egyáltalán nem volt rossz, nem bántam, hogy megnéztem.

 
oliver400339 2023.05.13 23:14
1

Szinte a számból vetted ki a szót. A harmadik évadot már csak azért néztem meg, hogy ne hagyjam félbe a sorozatot. Az első évad után nagyon kár a következő két évadért. :(