Közösség

Vélemény:

 

62 X-Men: Sötét Főnix

(2019)

Legkeményebb X men és film is :)

 
Farkasember37   2024.02.05 00:43
0

Megnéztem az X-Men filmeket, talán egy-két kivételével nem láttam mindet, de ez mély nyomot hagyott bennem. :) Azt is mondhatnám, hogy végre megizzadnak a hősök egy igazi ellenféltől. :) Ez egy különálló rész, nem sablonos, mint a többi. :) Jobban szeretem a „magányos farkas” filmeket, mint a „kalandjaik” bemutatása féléket. :) A Sötét Főnix talán a legfélelmetesebb és legerősebb szuperhős egy személyben az egész X-Men kutyulékban, amik között persze vannak még jók ezen kívül is, de számomra ez a dobogós 1. helyezett. :) Képregényben sokat olvastam gyerekkoromban az X-Ment, és akkor is megakadt a szemem a világpusztító erővel rendelkező Sötét Főnixen, ami csak egy név, de a megvalósítása ebben a filmben is No. 1-es lett szerintem. :) Jean, aki jót akar az embereknek és barátainak, most is jót akar, csak kevesebb lett a türelme, paprikásabb lett a hangulata, amely sok áldozattal jár. :) Úgy látom, nem sokaknak nyerte el a tetszését, de én néha jobban szeretem a „minőséget”, mint a „mennyiséget”. :) Lehet, hogy ehhez a karaktert is szeretni kellene, na meg hogy itt remake karakterek vannak, amelyek szokatlanok a régi filmekhez képest, de ez már ízlések és pofonok. :D