Közösség

Vélemény:

 

75 Családi bunyó

(2019)

Egy borzalmas életrajzi film????????

 
Félix   2020.12.05 16:52
2

Dwane Johnson és a többiek egész jól teljesítettek ismét. Érzelmes, hangulatos film tinik számára. A forgatókönyvet is jól összeszedték szerintem. Káromkodtak benne, de nagyon nem vonok le semmit az értékelésből. A poénokból sincs hiány, viszont egy kicsit csalódtam, mert az előzetes alapján arra számítottam, hogy nagyjából az egész film alatt fogok nevetni, de tévedtem. Egy vakációra szerintem alkalmas kikapcsolódás ez a film, srácok, az én véleményem szerint tökre élvezni fogjátok. :) Lekött a film, egész jó hangulata van. Én mindig is kedveltem az életrajzi filmeket. Szerintem az életrajzi filmek közül ez volt sajnos a 2. leggyengébb. A karakterek (úgy értem, színészek, ha esetleg valaki nem jött volna rá) tökre meggyőzőek voltak, mint pl. Dwane Johnson. A poénokból elég kevés volt, de azok a kis poénok, amiket ott beleraktak, elég meggyőzőek voltak, de azok sem voltak perfektek. Sajnos ez a film nem lett zseniális. Oh, ne! Pedig mielőtt megkezdődtek volna a reklámok meg a film, annyira reménykedtem benne, hogy remek lesz, egyszerűen zseniális. Hát itt nem lett igazam... Ez a film konkrétan nem ér többet 3 csillagnál. Van-e ennek a filmnek forgatókönyve? Bullshit. Lehet, hogy nektek be fog jönni, de nekem nem tetszett annyira...