Családi bunyó (2019)

Fighting with My Family

Orosz István   2019. 05. 12.
Nem szeretem a pankrációt, de ezt érdemes volt megnézni!

Vicces volt, jó karakterekkel! Igaz történet alapján történt, ez is különösen tetszett. Jó volt a szereplő válogatás. Picit betekintést nyertünk a WWE színfalai mögé. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Ms. Akárki   2019. 08. 01.

Dwayne Johnson egyik legjobb filmje. Nem kifejezetten szeretem a pankrációt, de ez a film kifejezetten tetszett. Bepillantást enged a pankráció világába. Igaz történet az alapja és az miatt is volt annyira érdekes és inspiráló.

iq.csabi   2019. 08. 21.

Az előzetes alapján jobbra számítottam, de így is bőven lehet rajta szórakozni, bár egy két helyen idétlen a film. Egyszer nézhető filmnek tökéletesen megfelel.

lucy07   2019. 03. 18.

Tetszett a film, tök jó, hogy megtörtént eseményt mutat be. A színészeket is jól eltalálták, a szülőkön kinyúltam néha, de a főszereplő csaj is nagyon jól alakította a szerepét, Dwayne Johnson meg csak hab volt a tortán.

dovetusfurdo   2019. 08. 21.
Pankráció rajongóknak kötelező

Kissrác koromba én is odavoltam ezért a műfajért. Kellemes a sztori , jók a színészek ebből többet nem is lehetett volna kihozni.

Nick Frost
Nick Frost
Florence Pugh

Családi bunyó egy sokrétű, szórakoztató életrajzi film az újrakezdésről, a család fontosságáról és arról, hogy ha van egy álmunk azt sohasem szabad feladni. Paige története felemelő és megható. Pankráció rajongóknak kötelező, mindenki másnak pedig érdemes megnézni. több»

Semmit sem tudok a pankrációról. Pedig lehetett volna alkalmam megfertőződni, hiszen a nyolcvanas évek végén a Sky Channel segítségével még a rozsdásodó vasfüggöny mögé is eljutott a szappanoperába oltott birkózás műfaja. több»

Összességében egy nagyon kedves és tanulságos darab, melyet mindenkinek csak ajánlani lehet! több»

A film összbevétele 39 058 583 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 97 079 136 forintot termelt.

A Családi bunyó Dwayne Johnson és Steve Merchant második közös filmje a 2010-es Fogtündér után.

A pankrátor kaszkadőr jelenetek dublőrei Zeline Vega (AJ Lee) és Tessa Blanchard voltak. Vega nem sokkal a forgatás befejezése után debütált a WWE-ben.

A ringben játszódó jeleneteket a február 20-i WWE Raw után forgatták a Los Angeles-i Staples Centerben.