Családi bunyó

Fighting with My Family

Nick Frost
Nick Frost
Florence Pugh

Az egykori pankrátor és jó útra tért bűnöző, Ricky és családja, a felesége, Julia és két gyermekük abból él, hogy kisebb rendezvényeken lépnek a pankrátor-ringbe. A gyerekek, Zak és Paige egyszer csak lehetőséget kapnak arra, hogy bekerüljenek a WWE kötelékeibe, vagyis oda, ahova minden… Több

Forgatókönyvíró: Stephen Merchant
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2019.03.14. | HBO Max (2021.04.25.)

2021.10.30 Klauka89

Jól kezdődik, de aztán észrevétlenül, alattomosan ellaposodik. Háttérzajnak egyszer elment.

2019.05.12 Orosz István

Nem szeretem a pankrációt, de ezt érdemes volt megnézni!

Vicces volt, jó karakterekkel. Igaz történet alapján készült, ez is különösen tetszett. Jó volt a szereplőválogatás. Picit betekintést nyertünk a WWE színfalai mögé. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2019.08.01 Ms. Akárki

Dwayne Johnson egyik legjobb filmje. Nem kifejezetten szeretem a pankrációt, de ez a film kifejezetten tetszett. Bepillantást enged a pankráció világába. Igaz történet az alapja és az miatt is volt annyira érdekes és inspiráló.

2020.12.05 Félix

Egy borzalmas életrajzi film

Dwane Johnson és a többiek egész jól teljesítettek ismét. Érzelmes, hangulatos film tinik számára. A forgatókönyvet is jól összeszedték szerintem. Káromkodtak benne, de nagyon nem vonok le semmit az értékelésből. A poénokból sincs hiány, viszont egy kicsit csalódtam, mert az előzetes alapján arra számítottam, hogy nagyjából az egész film alatt fogok nevetni, de tévedtem. Egy vakációra szerintem alkalmas kikapcsolódás ez a film, srácok, az én véleményem szerint tökre élvezni fogjátok. :) Lekött a film, egész jó hangulata van. Én mindig is kedveltem az életrajzi filmeket. Szerintem az életrajzi filmek közül ez volt sajnos a 2. leggyengébb. A karakterek (úgy értem, színészek, ha esetleg valaki nem jött volna rá) tökre meggyőzőek voltak, mint pl. Dwane Johnson. A poénokból elég kevés volt, de azok a kis poénok, amiket ott beleraktak, elég meggyőzőek voltak, de azok sem voltak perfektek. Sajnos ez a film nem lett zseniális. Oh, ne! Pedig mielőtt megkezdődtek volna a reklámok meg a film, annyira reménykedtem benne, hogy remek lesz, egyszerűen zseniális. Hát itt nem lett igazam... Ez a film konkrétan nem ér többet 3 csillagnál. Van-e ennek a filmnek forgatókönyve? Bullshit. Lehet, hogy nektek be fog jönni, de nekem nem tetszett annyira...

2019.12.05 BoBamburg

Nem azt mondom, hogy Dwayne Johnson miatt néztem meg, de elég durva, hogy vele adják el, miközben van nettó 5 perc szerepe. Amúgy ettől eltekintve egy közepesen unalmas életrajzi film, amit egyszer bőven elég volt látni.

A film összbevétele 39 058 583 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 97 079 136 forintot termelt.

A Családi bunyó Dwayne Johnson és Steve Merchant második közös filmje a 2010-es Fogtündér után. Szerző: hp

A pankrátor kaszkadőr jelenetek dublőrei Zeline Vega (AJ Lee) és Tessa Blanchard voltak. Vega nem sokkal a forgatás befejezése után debütált a WWE-ben. Szerző: hp

A ringben játszódó jeleneteket a február 20-i WWE Raw után forgatták a Los Angeles-i Staples Centerben. Szerző: hp

A Családi bunyó világpremierje a Sundance Filmfesztiválon volt 2019. január 28-án.Szerző: hp

Értékelés: 7.5/10
(2019. 03. 21.)
Összességében egy nagyon kedves és tanulságos darab, melyet mindenkinek csak ajánlani lehet! Több

(2019. 03. 13.)
Családi bunyó egy sokrétű, szórakoztató életrajzi film az újrakezdésről, a család fontosságáról és arról, hogy ha van egy álmunk azt sohasem szabad feladni. Paige története felemelő és megható. Pankráció rajongóknak kötelező, mindenki másnak pedig érdemes megnézni. Több

Értékelés: 7.5/10
(2019. 03. 21.)
Semmit sem tudok a pankrációról. Pedig lehetett volna alkalmam megfertőződni, hiszen a nyolcvanas évek végén a Sky Channel segítségével még a rozsdásodó vasfüggöny mögé is eljutott a szappanoperába oltott birkózás műfaja. Több

Értékelés: 7.8/10
(2019. 03. 21.)
A film befejeztével, a moziból kijövet eszembe jut, miért is szeretek moziba járni… Mert tényleg azt hihetjük a látottak után, hogy nekünk is sikerülhet egyszer megvalósítani gyerekkori álmainkat, ha Raya-nak sikerült. Több

Tshaládi program
Mindenképpen ajánlott a megtekintése még akkor is, ha valaki nem szereti a pankrációt, mert ez csupán egy körítés, a szerethetősége sokkal de sokkal több ennél. Több