Családi bunyó (2019)

Fighting with My Family

lucy07   2019. 03. 18.

Tetszett a film, tök jó, hogy megtörtént eseményt mutat be. A színészeket is jól eltalálták, a szülőkön kinyúltam néha, de a főszereplő csaj is nagyon jól alakította a szerepét, Dwayne Johnson meg csak hab volt a tortán.

NEO   2019. 03. 16.

Stephen Merchant már eleve előnnyel indul nálam, de erre a Családi bunyó esetében nem is volt "szüksége". Nagyon korrekt filmet rakott össze minden szempontból, és a fiatal lányt alakító Pugh még így is elvitte a show-t. Róla még sokat fogunk hallani!

tomrocky   2019. 03. 15.

Egy pankrációs körítésbe csomagolt igen szórakoztató dráma lett a Családi bunyó, nagyon pozitív csalódás volt. Florence Pugh szerintem nagyon jövő előtt áll, remek alakítást hozott, nagyon kíváncsi vagyok, mennyire figyelnek fel rá, és miben láthatjuk legközelebb. Tényleg, csak ajánlani tudom ezt a filmet, mert bár nem kapott nagy médiakampányt, rászolgált, hogy minél többen nézzék meg!

matrosh1980   2019. 03. 12.

Azt hiszem, ez az a film, amire már nagyon rég óta szükségem volt. Nem egy agyatlan vígjáték, igenis szórakoztató és mélyenszántó. Engem teljesen magával ragadott! Az biztos, hogy ez határozottan egy olyan darab, amit még jó párszor megfogok nézni az elkövetkező években.

eviestan   2019. 03. 07.

Tetszik, hogy az utóbbi években bármilyen filmben is bukkan fel Dwayne Johnson, egész jól alakít, még ha nem is bonyolítja túl a szerepét. A Családi bunyó egy kellemes, szórakoztató és habkönnyű vígjáték, mégsem tét nélküli, nagyon is van mondanivalója, és szerintem manapság igencsak kevés van az ilyen filmből. Már csak emiatt is ajánlani tudom!

Nick Frost
Nick Frost
Florence Pugh

Családi bunyó egy sokrétű, szórakoztató életrajzi film az újrakezdésről, a család fontosságáról és arról, hogy ha van egy álmunk azt sohasem szabad feladni. Paige története felemelő és megható. Pankráció rajongóknak kötelező, mindenki másnak pedig érdemes megnézni. több»

Semmit sem tudok a pankrációról. Pedig lehetett volna alkalmam megfertőződni, hiszen a nyolcvanas évek végén a Sky Channel segítségével még a rozsdásodó vasfüggöny mögé is eljutott a szappanoperába oltott birkózás műfaja. több»

Összességében egy nagyon kedves és tanulságos darab, melyet mindenkinek csak ajánlani lehet! több»

A Családi bunyó Dwayne Johnson és Steve Merchant második közös filmje a 2010-es Fogtündér után.

A pankrátor kaszkadőr jelenetek dublőrei Zeline Vega (AJ Lee) és Tessa Blanchard voltak. Vega nem sokkal a forgatás befejezése után debütált a WWE-ben.

A ringben játszódó jeleneteket a február 20-i WWE Raw után forgatták a Los Angeles-i Staples Centerben.