Közösség

Vélemény:

 

58 Ahol a gonosz lakik

(2017)

Klisé Mexikóból.

 
Jumanji175   2021.08.24 15:39
1

Az előzetes után kíváncsian ültem be a moziba még 2 évvel ezelőtt. Bár számítottam rá, hogy nem fogok annyiszor megijedni, mint kellene, hisz az utóbbi pár év démonos horrorjai közül kevés van, amit nem láttam (persze így is van pótolni valóm). A főszereplő kislány játéka kiemelkedő volt, és sajnos ennyit tudok elmondani pozitívumként. Klisés, ezerszer látott démonos sztori. Persze a maga nemében egyedi volt a történet. A 3 bántalmazott testvér sztorija nem volt annyira rossz, de nem mentették meg a filmet. A keresztény téma sem először van jelen horrorfilmben, kb. minden második démonos horrorban előjönnek a keresztek meg a pap. A legvége egészen meglepőre sikerült, és az utolsó képkocka sikerült a legijesztőbbre, az nagyon bennem is maradt. Abban láttam fantáziát. A szereplők közül mindenki ismeretlen volt számomra. Natasha Cubria játéka zseniális volt. Nagyon jól hozta a megszállt embert. Sajnos a klisék miatt nem igazán volt ijesztő, egyedül a kislány játéka miatt adok 10/4-et 10/2 helyett.