Közösség

Vélemény:

 

88 Zöld könyv - Útmutató az élethez

(2018)

Ellenségből barát

 
lexyusz   2020.04.24 14:54
0

Mikor kijött a mozikban úgy voltam vele, hogy nem nagyon érdekelt az előzetest sem láttam róla. Aztán annyi jót hallottam róla, aki megnézte kolléga annak is nagyon tetszett, így rászántam magam arra, hogy megnézzem és milyen jól tettem. Adott a 60-as évek Amerikája, ahol óriási a rasszizmus, főleg a színesbőrűek irányába. Megismerhetünk egy családapát aki bármit megtenne azért, hogy a családja ne szenvedjen hiányt így élnek egyről a kettőre a másik oldalról pedig ott van egy néger zenész aki elhatározza hogy koncertezni akar az országban, azon a részen ahol még nem ért el sikereket. Az ő útjukat követhetjük végig, sok jelenetet kapunk abból hogy milyen volt nekik a közös út, miben tudtak segíteni a másiknak hogy fejlődhessen és jobb ember lehessen. És hát végül ahogy a film záródik az nekem nagyon tetszett, megláthatjuk hogy mennyit is tud fejlődni az ember. Én is most már azok táborát erősítem akik azt mondják, hogy ez nagyon jó film, kár lenne kihagyni. Így mindenkit arra buzdítok, hogy üljön le otthon és nézze meg, nem fog benne csalódni.