Közösség

Vélemény:

 

86 Lelki ismeretek

(2020)

Hiányos "mese"

 
HEROES OF THE DAY 2   2022.04.18 20:04
0

Szó mi szó..ez már a sokadik Disney mesefilm, már csapatják egy pár éve
Nekem ezekkel a kis mesékkel vegyes érzéseim voltak (azaz van amelyik tetezett..van ami orbitális nagy csalódás volt)
Az újabbak között egyet nem tudok felhozni, amire maximálisan, 100%-ot adtam volna..ilyen esetben vsak a Hihetetlen Család első részével voltam így, mikor hibátlan találtam
A Luca, A Vaiana, A Hihetetlen Család 2 nem talált el
..talán a Pirula Panda, de ott se tökély a helyzet
Így a Lelki Ismeretekhez fűztem némi reményt, mert reméltem, hogy az előzetesek, a képek és a hype egy kellemes mesét látok, ami teljesen kikapcsol
ÉÉÉÉS...
És nem vagyok megelégedve!!!!
Szerintem ez egyáltalán nem volt mese, és a gyerekek a "mese" többségén kamilláznak csupán
Nem vártam egy végigröhögős Disney alkotást, de nekem túk zord volt a hangukata, 21 évesen is.
Látványra viszont nem lehet panasz, a mondanivaló is viszonylag, de nekem nem sikerült kitümdökölnie a sorból
Talán megadtam volna, (DE CSAK TALÁN) a négy csillagot, ha ehhez semmi köze nem lett volna a Disney-hez
Nem így ismertem a DISNEY-t...
Mint felnőtt animációs film, erős közepes, de még így is kilóg..van így is némi logikai bukfence
A főszereplő karaktere viszont szerintem nagyon ellett találva, elkéoesztően szimlatikus volt, hogy ennlire küzd a zenéért

A Lelki Ismeretek tehát szerintem nem sok emberben fog nyomot hagyni, de hát ha ilyen hype övezi:velem van a baj.
Sajnálom, nekem nem jött át
A Disney miatt adok egy gyenge közepest