Közösség

Vélemény:

 

65 Hamupipőke és az elvarázsolt herceg

(2018)

Hamupipöke

 
Yosihiro   2019.10.27 22:24
0

Nekem kifejezetten tetszett ez a megközelítése a mesének. A látvánnyal sem volt gond a színek élénkek ami igazán jót tesz ás így összességében egy jó animációt kapunk. A történet remek és vannak benne csavarok érdekességek is. Igazából nem tudom egy lapon említeni egy Pixar vagy Disney produkcióhoz de ettöl eltekintve jól sikerült. Nekem föleg a zenei aláfestés nem jött be a többi rendben volt. Talán még egy folytatást is el tudok képzeli. A szereplök szerethetö figurák. Összességében a képi animáció és színek szerintem jók a történet is rendben van csupán a plusz hiányzott ahhoz hogy egy klasszikus legyen. Ez egy remek betétdal és egy picivel jobb animációt igényelt volna. Én megadom a négy csillagot erre az animációra mert nézhetö szerethetö történet amit akár többször is meg lehet nézni. Ha a korosztályt nézem akkor szükül a kör de mindenben meg kell találni a jót és a szépet és ebben a mesében ott van. Gyermeknek ajánlom elsösorban de a felnöttek sem csalódhatnak benne ha megnézik. Üdv Yosi