Közösség

Vélemény:

 

60 Állati csetepata 2. - Ez már röfi!

(2019)

Állati

 
Yosihiro   2019.04.23 21:40
0

Hááát, láttam az animációt. Igazából nem voltam elragadtatva. Az első részt ugyan még nem láttam, de ez az orosz mese nem nyűgözött le. A történet gyermekeknek való, és az animáción is látszik, hogy nem felnőtteknek készült. Mikor gyermek voltam, azt néztem a mesékben, mennyire volt meseszerű. Most, így felnőtt fejjel ez a Szürke farkas főhős szerep nem jött be valahogy. A birkák aranyosak voltak, jókat mosolyogtam, de nem éreztem a mese alatt, hogy megragadna. A történetben is hullámszerűen volt a jó és a rossz megjelenítve, ami talán összezavarhatja a gyermeki értelmet. Az animáció igazodik a történethez, és nem emelkedik magas színvonalra. A színek pompásak ugyan, de néhol túl egyszerűre sikerült. A hang és zenei effektek szintúgy. Összességében egy nézhető mese ugyan, de nem ragadja meg az ember fantáziáját, nincs benne az a plusz, ami a három csillagon felül emelné. Gyermeki szemmel nézve is talán csak a látvány az, ami eléri a négy csillagot, de a történet már nem. Az oroszok ezzel az animációval nem kápráztattak el ugyan, de szereztek egy kellemes másfél órát. Üdv, Yosi