Közösség

Vélemény:

 

66 Pompon klub

(2019)

Más, mint vártam

 
Adepto   2020.01.04 18:21
0

Nem mondanám azt, hogy rosszabb, vagy jobb, csak szimplán más, mint vártam. Nekem nem volt igazán se vígjáték, se dráma, hanem egy kicsit mindkettő, habár ezek kombinálására láttam már sokkal jobb megoldást (például Az élet iskolájában). A történet elég egyszerű, hiszen egy idős hölgy, Martha eladja a régi házát, tart egy garázsvásárt, majd beköltözik egy nyugdíjas otthonba, ami tulajdonképp úgy néz ki, mint egy részlet az amerikai kertvárosokból. Habár ő egyáltalán nem az a típusú ember, aki el tudja magát képzelni egy ilyen helyen, megvan rá az oka, hogy mégis odamenjen. Összeismerkedik szomszédjával, a vagány Sheryllel, aki tulajdonképpen eszébe juttatja, hogy mindig is szeretett volna pomponlány lenni. Elindítja a saját klubját, amit persze intrikák kísérnek, de nem adja fel. Ez talán az igazi mondani valója a filmnek. Hogy soha ne add fel! Akkor sem, ha akadályokat görget eléd az élet, vagy ha mások rosszallóan néznek rád. Légy aki vagy és éld meg az álmaid, bármilyen későn is sikerül őket elérned! Ami nekem igazán tetszett, az a pompon csapat válogatója és kb. az utolsó 5 perc! Azért érdemes megnézni! És hát minimum Diane Keaton miatt is!