Pompon klub

Pompon klub

Poms
TomÁcs

Jacki Weaver

Ha az élet örömeiről van szó, mit sem számít éveink száma. A pörgős New York-i élethez szokott Martha élete óriási fordulatot vesz, amikor beköltözik egy idősek otthonába. Az flancos intézmény lakói különféle szabadidős tevékenység közül választhatnak, ügyködésüket egy lelkes őr… Több

Rendező: Zara Hayes
Forgatókönyvíró: Zara Hayes, Shane Atkinson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kanada
Premier (HU): 2019.07.25.
Forgalmazó: Freeman Film

2020.10.22 petraszab

Képvisel egy film egyfajta küzdést és hogy nincs lehetetlen és bármit el lehet érni meg lehet valósítani, ez mindenképpen dicsérendő.

2019.08.06 erare

Én azt mondom ez a film jó. Kedves a maga módján. Persze vérzik innen-onnan, mert kissé össze lett csapva, úgy a történet kidolgozása, mint a karakterek kibontása, de ha mindezt fiókba tesszük és csak a hangulatára figyelünk, az jó. Igen, a mondaniva... Több

2019.09.19 TomÁcs

Csalódott vagyok. Nem azért mert rossz a film, csak én vígjátékra számítottam, nem könnyekre. A szereposztása jó, izgalmas.

2019.08.14 Lonka

A legjobb jelenet a válogató volt, ott szakadtam a nevetéstől. Mi is leszünk idősebbek és remélem ennyi energia lesz bennem is mint az öreglányokban volt a filmben.

2019.08.05 Greeta

Nem lett az éj vígjátéka, de azért jókat lehet rajta mulatni. Diane Keaton mostanában csak ilyenekben tűnik fel. A film kísértetiesen hasonlít a Könyvklubhoz.

A film összbevétele 16 418 218 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 76 059 344 forintot termelt. A hazai mozik összesen 55 254 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Pompon klub Shane Atkinson forgatókönyvíró első mozifilmje. Az író korábban többnyire rövidfilmek szkriptjeivel szerzett tapasztalatot. Szerző: hp

A film forgatása 2018 júliusába kezdődött meg Atlantában, Georgia államban. Szerző: hp

A Pompon klub Zara Hayes eső egészestés mozifilmje. A direktor korábban számos televíziós dokumentum sorozatban működött közre. Szerző: hp

A Pompon klub a stúdió várakozásai alatt teljesített a mozipénztáraknál, és a premierhétvégéjén mindössze a bevételi toplista hatodik helyét szerezte meg 5,4 millióval, míg a gyártó 7-10 milliós nyitást jósolt a vígjátéknak. A gyenge szereplést elsősorban a film forgalmazója, az STX Entertainment érezte meg, ugyanis a forgalmazás jogaiért nagyjából 9 millió dollárt költöttek 2018 novemberében. Szerző: hp

Értékelés: 5.5/10
(2019. 07. 30.)
A szereplőkön is érződött, hogy ennél ők többre képesek, azonban nem csillogtatják meg tehetségüket. Nem ismerjük meg kellőképpen a karaktereket, így azon túl, hogy természetesen aranyosaknak tartjuk őket és a koruk miatt elnézően legyintünk egy – egy részletre, valahogy mégsem kerülnek közel hozzánk a szereplők. Belevalóak, hogy megpróbálnak fiata... Több

(2019. 07. 30.)
Zara Hayes filmje és Shane Atkinson szkriptje méltatlanul bánik ezekkel a matrónákkal, pedig nem lett volna nehéz dolguk. Több

(2019. 07. 30.)
Ez a film egy nyár közepi, könnyed kikapcsolódásra szánt színes-szagos, vidám történet, némi hasznos mondanivalóval és „futottak még” alakításokkal, de egyszerűen nem lehet rá haragudni, egyszer biztosan érdemes megnézni. Több

Értékelés: 5.2/10
(2019. 07. 30.)
Nyugdíjasoknak ajánlott lehet, a már említett üzenet és a színészi gárda miatt, a fiatalabb közönség pedig inkább keressen más filmet, mert nekik nem lesz annyira szórakoztató. Több

(2019. 08. 01.)
Nichts ugribugri
A Pompon klub természetesen nem csak az idősebb korosztálynak szól, a mindennapi CGI orgiában megfáradt szemeket bizony jólesik néha megpihentetni, legyen szó akár életvidám és vicces nagyikról (mielőtt valaki perverzióval vádolna, a szemek nagyikon való megpihentetését nem a késő éjszakai műsorsávra értem). Több
GLOW
2017