Pompon klub

erare   2019. 08. 06.

Én azt mondom ez a film jó. Kedves a maga módján. Persze vérzik innen-onnan, mert kissé össze lett csapva, úgy a történet kidolgozása, mint a karakterek kibontása, de ha mindezt fiókba tesszük és csak a hangulatára figyelünk, az jó. Igen, a mondanivalója sem új: mindig tedd azt, ami a szívedből jön és ne várj vele holnapig, mert az élet túl rövid. És igen, Diane Keaton megint garbóban van. Ez sem új. De én maximálisan elégedett vagyok azzal, hogy hetven körüli nyugdíjasok nem szaltóznak egy filmben, hanem csak csípőt mozgatnak és lépegetnek.

indingo   2019. 08. 04.

Számomra egyáltalán nem volt humoros. Maga a mondanivaló, miszerint sosem késő belevágni valami újba valami másba az tetszett. A drámai vonal jobban érvényesült benne az elmúlás gondolatiságával.

TomÁcs   2019. 09. 19.

Csalódott vagyok. Nem azért mert rossz a film, csak én vígjátékra számítottam, nem könnyekre. A szereposztása jó, izgalmas.

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Egynek elment, de elég lehangoló volt mintsem vígjáték sokszor. A poénok közül szinte mindent lelőttek már az előzetesben. De még ez sem zavart volna, ha nincs ennyire összecsapva a történet. Nem fut ki sehova a történet. Így nem igazán tudok szurkolni és kötődni a karakterek, ami azért nem árt... Diana keaton miatt azért érdemes megnézni.

Lonka   2019. 08. 14.

A legjobb jelenet a válogató volt, ott szakadtam a nevetéstől. Mi is leszünk idősebbek és remélem ennyi energia lesz bennem is mint az öreglányokban volt a filmben.

Zara Hayes
Jacki Weaver

Zara Hayes filmje és Shane Atkinson szkriptje méltatlanul bánik ezekkel a matrónákkal, pedig nem lett volna nehéz dolguk. több»

Ez a film egy nyár közepi, könnyed kikapcsolódásra szánt színes-szagos, vidám történet, némi hasznos mondanivalóval és „futottak még” alakításokkal, de egyszerűen nem lehet rá haragudni, egyszer biztosan érdemes megnézni. több»

Nyugdíjasoknak ajánlott lehet, a már említett üzenet és a színészi gárda miatt, a fiatalabb közönség pedig inkább keressen más filmet, mert nekik nem lesz annyira szórakoztató. több»

A film összbevétele 16 357 551 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 76 059 344 forintot termelt. A hazai mozik összesen 55 254 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Pompon klub Shane Atkinson forgatókönyvíró első mozifilmje. Az író korábban többnyire rövidfilmek szkriptjeivel szerzett tapasztalatot.

A film forgatása 2018 júliusába kezdődött meg Atlantában, Georgia államban.

A Pompon klub Zara Hayes eső egészestés mozifilmje. A direktor korábban számos televíziós dokumentum sorozatban működött közre.