HercegPeter   2017. 06. 30.

Mostanság egyre több az olyan film, ahol a nők végig káromkodnak és ezzel próbálnak vicces lenni. Személy szerint ennek nem örülök, de mint azt a példa is mutatja, lehet ezt jól/jobban is csinálni. Nagyon furcsa volt Melissa Rauch-t ilyen szerepben l... több»

eviestan   2016. 07. 14.

Nekem igazán kedvemre volt ez a film. Jó volt látni, hogy még egy olyan megkeseredett és örömtelen életet élő fiatal szőkeség is ki tud (nagy nehezen) lépni a saját maga generálta esőfelhős és viharos morcosságból, mint Hope. Remek a film humora és szarkazmusa.

tofis   2016. 07. 10.

Régen nem volt már részem ilyen önfeledt nevetésben és kellemes időtöltésben, mint a filmet nézve. Nagyszerű maga a forgatókönyv is és a rendezés tényleg mindent kihozott ebből a produkcióból, amit csak ki lehetett. Nagyon hangulatos a film humora.

Sebastian Stan
Thomas Middleditch
Gary Cole
Thomas Middleditch
Melissa Rauch

A film összbevétele 615 816 dollár volt (imdb.com).

A gyártási költségek nagyjából 3,5 millió dollárt tettek ki.

A filmet 22 nap alatt vették fel az Egyesül Államokban és Kanadában.

Sebastian Stan minden jelenetét kaszkadőr és dublőr nélkül vették fel.

A forgatókönyvet a főszereplő Melissa Rauch írta közösen a férjével Winston Rauch-al.

A The Bronze abszolút nem váltja meg a világot, nem kavarja fel sem a dramedy-k, sem a fekete komédiák, sem a sportfilmek állóvizét, viszont nekem, személy szerint, a fentebb ismertetett indokok alapján igencsak tetszett. 7,5/10 több»