Bajnokok

Kaitlin Olson
Ernie Hudson
Kaitlin Olson
Woody Harrelson

A film középpontjában egy kosárlabdacsapat áll, amely egy tökéletlen, de elkötelezett edző, Marcus vezetésével edz és versenyez a Speciális Olimpián.

(nagymarti82)

Forgatókönyvíró: Mark Rizzo, Javier Fesser, David Marqués
Premier: 2023.03.09. | Telekom TVGO (2023.09.10.) | SkyShowtime (2024.03.15.)

Bajnokok  (2018)

Bajnokok  (2018)

2024.04.21 Török389133

Jópofa, kellemes film, egyszer nem rossz megnézni, de túl sokat nem kell várni tőle.

2023.09.19 Ahoj poplacsek

A spanyol eredetit nézzétek inkább

Általában szeretni szoktam az amerikai remake-eket, de ez most számomra kicsit olyan volt a Campeones-hez képest, mintha valaki elmesélte volna a forgatókönyvet, hiányzott belőle az élet, kissé laposnak tűnt. Talán nem lett volna vele gondom, ha azt nem látom, csak ezt. Mert különben Woody Harrelson jó színész (legalábbis szerintem). Haboztam 1-2 hétig, hogy letöltsem-e, elsőre el is vetettem az ötletet, de végül Harrelson miatt voltam kíváncsi rá. Azt hiszem, a rendezőt (Bobby Farrelly) lelépte az élet, vagy sose volt túl tehetséges – 20-25 éve volt neki néhány ismertebb vígjátéka, amikben a humor főleg olyanokban nyilvánult meg, hogy Jim Carrey gumiarcú, vagy Cameron Diaz hajáról hímivarsejtek csüngenek. Ha nincs kéznél az eredeti Campeones, akkor nézzétek, egynek jó, de ha megvan, akkor ne vacakoljatok ezzel, nézzétek inkább azt.

2023.09.29 Fikatours_blogger

Ha sztrájkolnak az amerikai forgatókönyvírók, majd veszünk spanyol licence-t.

Szerintem semmivel nem rosszabb, mint az eredeti verzió. Igaz, nem is jobb.

2023.06.23 Lóri Ádámcsik

Szerethető és humoros

Egy kellemes kis esti mozi. Woody hozza a tőle megszokott formát. Jól állt neki a szerep. Jókedvű volt a film és szórakoztató. Esti mozinak teljesen tökéletes.

2024.03.15 Asztalosmester

Egyszerűen ez csak egy szép és kedves film. Nem vártam tőle sokat, nem is kaptam sokat, csupán jó volt nézni.