Mindent egy lapra

Queen Latifah
Robert Duvall
Queen Latifah
Adam Sandler

Egy kiégett kosárlabdázó felfedez egy tehetséges streetball-játékost Spanyolország utcáin, és meglátja az esélyt, hogy rajta keresztül ismét feljusson a csúcsra.

(Artemisia)

Premier: 2022.06.03. | Netflix (2022.06.08.)

2024.01.02 sawyer

Számomra tipikus 23014141. film, ami bemutatja, hogy ha igazán teszel érte, lehetsz bárki, ami ugyebár egy idilli kép, csakhogy nem igaz. Millió ilyen film készült már, ez semmi újat nem mutat. Kaptafa az egész.

2022.06.08 BRANTON

Kellemes meglepetès

Adam Sandlerről először mindenkinek a vígjátékok jutnak eszükbe. Igen ám, de ez a fickó háromszor megmutatta, hogy igenis nagyszerű színész. Első körben az Üres városban, Don Cheadle mellett. Másodszorra a Csiszolatlan gyémántban, amit én amúgy annyira nem szerettem, mint a kritika, de kétségtelen, hogy Sandler megmutatta drámai oldalát. Harmadszorra pedig, láss csodát, ebben a filmben! Jelen filmünk nem indul eredeti módon, s később sem harcol túlzottan ezért a kitűntetésért. A film harmadánál úgy éreztem, hogy nem lesz ebből még egy átlagos színvonalú sportfilm sem. Nyilván nem azért készült, hogy megváltsa a világot, de többet vártam. Utána viszont egyre inkább kezd szórakoztatóvá és szerethetővé válni a film. Amit nagyon érezni, hogy mindenki beletette szívét-lelkét. Akit még külön kiemelnék, az Juan Hernangómez, aki Bót játszotta. A srácnak nem volt még filmszerepe tudtommal, de teljesen hitelesen hozta a kicsit makacs, de hatalmas tehetségű és szívű embert. Mint sportdráma, átlagos. Mint Netflix produkció, ez tényleg kiemelkedő. A szívem azt súgja, hogy 4 pontot megér ez a film.

2022.11.26 Dorkateo

Ügyesen egyensúlyoznak az érzelmes húrok és lelkesítő sportjelenetek között. Az eredmény számomra akkor is csak közepes, nem elég feszes a vágás, a script súlytalan. A kellemes egyszer nézős sportfilm cím azért kijár neki. De Az utolsó csavar (C. Eas... Több

2022.07.04 dandelion1983

Jobbat vártam a sok pozitív kritika olvasása után. Tény, hogy a Netflix filmek között kiemelkedő, de nem hiszem, hogy ezért egyből jár a dicséret. Nem vagyok a műfaj nagy rajongója, de azért jó pár alkotást láttam a témában, ami nagyon megfogott. Ebb... Több

2023.08.01 harnas1207

Számomra ez Adam Sandler egyetlen nézhető filmje. Nagyon rendben van, még humoros is.

A Bo Cruz által viselt 22-es mez valójában egy visszavonultatott szám, Ed Macauley tiszteletére.Szerző: Képkockák

A Bo Cruzt alakító színész, Juancho Hernangomez valójában egy profi kosaras, aki jelenleg a Utah Jazz játékosa.Szerző: Képkockák

A film egyik főszereplője, Juan Hernangómez profi spanyol kosárlabdajátékos. Szerző: indingo

Adam Sandler egy "Federal Donut" pólóban látható a filmben, ami egy igazi philadelphiai étterem, amely nemcsak a fánkjairól, hanem a sült csirkéjéről is híres.Szerző: Hupka Adrián

Az eredeti cselekményleírás szerint Adam Sandler "egy fenomenális utcai kosarast talál Kínában...". Egy Dan Patricknak adott interjú szerint Adam Sandler azt nyilatkozta, hogy a Netflix nyomására (amely a film készítésekor nem üzletelt Kínában) a helyszínt a spanyolországi Mallorcára változtatták. Szerző: Hupka Adrián

(2022. 06. 24.)
SZERENCSEJÁTÉK KOCKÁZATVÁLLALÁS NÉLKÜL
Így válnak itt a valódi leckék „Soha ne add fel!”-szintű coelhói aforizmákká (noha ironikus módon hőseink többet köszönhetnek a szerencsének és a jó kapcsolatoknak, mint annak, hogy nem adták fel), a hús-vér emberek tévéreklám-alakokká, a Mindent egy lapra pedig végeredményben egy mézesmázos amerikaiálom-propagandává. Tagadhatatlan, hogy néha jól e... Több
A kiütés
2013