Közösség

Vélemény:

 

79 Mindent egy lapra

(2022)

Kellemes meglepetès

 
BRANTON   2022.06.08 22:32
2

Adam Sandlerről először mindenkinek a vígjátékok jutnak eszükbe. Igen ám, de ez a fickó háromszor megmutatta, hogy igenis nagyszerű színész. Első körben az Üres városban, Don Cheadle mellett. Másodszorra a Csiszolatlan gyémántban, amit én amúgy annyira nem szerettem, mint a kritika, de kétségtelen, hogy Sandler megmutatta drámai oldalát. Harmadszorra pedig, láss csodát, ebben a filmben! Jelen filmünk nem indul eredeti módon, s később sem harcol túlzottan ezért a kitűntetésért. A film harmadánál úgy éreztem, hogy nem lesz ebből még egy átlagos színvonalú sportfilm sem. Nyilván nem azért készült, hogy megváltsa a világot, de többet vártam. Utána viszont egyre inkább kezd szórakoztatóvá és szerethetővé válni a film. Amit nagyon érezni, hogy mindenki beletette szívét-lelkét. Akit még külön kiemelnék, az Juan Hernangómez, aki Bót játszotta. A srácnak nem volt még filmszerepe tudtommal, de teljesen hitelesen hozta a kicsit makacs, de hatalmas tehetségű és szívű embert. Mint sportdráma, átlagos. Mint Netflix produkció, ez tényleg kiemelkedő. A szívem azt súgja, hogy 4 pontot megér ez a film.